Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы
Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 23 қаңтардағы № а-1/10 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 17 ақпанда № 4007 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 15 сәуірдегі № а-4/151 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 15.04.2015 № а-4/151 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ескерту. Қаулыға өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 11.12.2014 № а-12/484 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексінің 18238 баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару, өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Есіл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 27/9 «Aуылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет мамандары лауазымдарының тізбесіне келісу туралы» шешімінің негізінде, Есіл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Есіл ауданы әкімдігінің осы қаулысының орындалуын бақылау Есіл ауданы әкімінің орынбасары С.К.Ағымбаеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Қ.Рахметов
«КЕЛІСІЛДІ»
Есіл аудандық мәслихатының
хатшысы
Құдабаев Серік Сәлімгерейұлы
Есіл ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 23 қаңтардағы
№ а-1/10 қаулысына
қосымша
Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі
1. Әлеуметтік қамсыздандыру мамандарының лауазымдары:
1) күтім бойынша әлеуметтік қызметкер;
2) жеке көмекші.
2. Білім беру мамандарының лауазымдары:
1) мемлекеттік мекеменің, қазыналық кәсіпорынның басшысы және басшысының орынбасары;
2) барлық мамандықтағы мұғалімдер;

Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
Постановление акимата Есильского района Акмолинской области от 23 января 2014 года № а-1/10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 17 февраля 2014 года № 4007. Утратило силу постановлением акимата Есильского района Акмолинской области от 15 апреля 2015 года № а-4/151
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Есильского района Акмолинской области от 15.04.2015 № а-4/151 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Сноска. Постановление с изменением, внесенным постановлением акимата Есильского района Акмолинской области от 11.12.2014 № а-12/484 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии со статьями 18238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», на основании решения Есильского районного маслихата от 27 декабря 2013 года № 27/9 «О согласовании перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования и культуры, работающих в сельской местности», акимат Есильского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления акимата Есильского района возложить на заместителя акима Есильского района Агымбаеву С.К.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района                                К.Рахметов
«СОГЛАСОВАНО»
Секретарь Есильского
районного маслихата
Кудабаев Серик Салимгереевич
Приложение
к постановлению акимата
Есильского района
от 23 января 2014
года № а-1/10
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
1. Должности специалистов социального обеспечения:
1) социальный работник по уходу;
2) индивидуальный помощник.
2. Должности специалистов образования:
1) руководитель и заместитель руководителя государственного учреждения, казенного предприятия;
2) учителя всех специальностей;

3) тәрбиеші;
4) әдіскер;
5) музыкалық жетекші;
6) көркемдік жетекші;
7) педагог-психолог;
8) логопед;
9) аға вожатый;
10) бастауыш әскери дайындық жөніндегі оқытушы-ұйымдастырушы;
11) кітапхана меңгерушісі;
12) кітапханашы;
13) медбике;
14) емдәмбике;
15) әлеуметтік педагог;
16) аула клубының жетекшісі.
3. Мәдениет мамандарының лауазымдары:
1) клуб меңгерушісі;
2) кітапханашы;
3) сүйемелдеуші;
4) мәдени-демалыс қызметі бойынша қызметкер;
5) музыкалық операторы;
6) музыкалық жетекші.

3) воспитатель;
4) методист;
5) музыкальный руководитель;
6) художественный руководитель;
7) педагог-психолог;
8) логопед;
9) старший вожатый;
10) преподаватель-организатор начальной военной подготовки;
11) заведующий библиотекой;
12) библиотекарь;
13) медицинская сестра;
14) диетическая сестра;
15) социальный педагог;
16) руководитель дворового клуба.
3. Должности специалистов культуры:
1) заведующий клубом;
2) библиотекарь;
3) аккомпаниатор;
4) работник по культурно-досуговой деятельности;
5) музыкальный оператор;
6) музыкальный руководитель.