"2014 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Жарқайың ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 11 ақпандағы № А-2/32 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 14 шілдедегі № А-7/266 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 тамызда № 4309 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 24 ақпандағы № А-2/66 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 24.02.2016 № А-2/66 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабындағы 4 тармағының 8-1 тармақшасына сәйкес, Жарқайың ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" Жарқайың ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 11 ақпандағы № А-2/32 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4023 тіркелген, 2014 жылғы 7 наурызда "Жарқайың тынысы", "Целинное знамя" газеттерінде жарияланған) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
қаулының қосымшасы жаңа редакцияда қосымшаға сәйкес баяндалсын.

О внесении изменения в постановление акимата Жаркаинского района от 11 февраля 2014 года № А-2/32 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год"
Постановление акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 14 июля 2014 года № А-7/266. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 августа 2014 года № 4309. Утратило силу постановлением акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 24 февраля 2016 года № А-2/66
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 24.02.2016 № А-2/66 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1 пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Жаркаинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жаркаинского района от 11 февраля 2014 года № А-2/32 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4023, опубликовано в газетах "Жарқайың тынысы" и "Целинное знамя" 7 марта 2014 года) следующее изменение:
приложение к постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Қ.Әлжановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жарқайың ауданының әкімі А.Үйсімбаев
Жарқайың ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 14 шілдедегі
№ А-7/266 қаулысына
Қосымша
Жарқайың ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 11 ақпандағы

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Альжанова А.К.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Жаркаинского района А.Уисимбаев
Приложение
к постановлению акимата
Жаркаинского района
от 14 июля 2014 года
№ А-7/266
Утверждено
постановлением акимата
Жаркаинского района
от 11 февраля 2014 года

№ А-2/32 қаулысымен
бекітілді
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі білім ұйымының түрі
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының бір айға арналған жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері (теңге)
Бір айға тәрбиеленушіге орташа шығын бағасы (теңге)
Республикалық бюджет
Аудандық бюджет
1
Мемлекеттік мектепке дейінгі шағын орталықтар

№ А-2/32
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы
Вид дошкольной организации
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Республиканский бюджет
Районный бюджет
1
Государственные дошкольные мини-центры