Жарқайың ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 01 сәуірдегі № А-4/73 "Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" қаулысына толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 14 қарашадағы № А-11/406 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 5 желтоқсанда № 4494 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 қазандағы № А-11/297 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 27.10.2015 № А-11/297 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңдарына сәйкес, Жарқайың ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жарқайың ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 01 сәуірдегі № А-4/73 «Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы» (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізімінде № 4115 тіркелген, 2014 жылдың 25 сәуірінде аудандық «Жарқайың тынысы» және «Целинное знамя» газеттерінде жарияланған) қаулысына келесі  толықтыру енгізілсін:
«Жарқайың ауданының әкімі А.Үйсімбаев» жолынан кейін сол жақ келесі грифпен толықтырылсын:
««КЕЛІСІЛДІ»
Жарқайың аудандық
мәслихатының хатшысы
Ұ.А. Ахметова _________
«14»   11   2014 жыл».
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жүргізу аудан әкімінің орынбасары А.Қ. Әлжановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жарқайың ауданының әкімі                   А.Үйсімбаев
«КЕЛІСІЛДІ»
Жарқайың аудандық
мәслихатының хатшысы                       Ұ.А.Ахметова
«14»   11   2014 жыл

О внесении дополнения в постановление акимата Жаркаинского района от 01 апреля 2014 года № А-4/73 "Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности"
Постановление акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 14 ноября 2014 года № А-11/406. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 5 декабря 2014 года № 4494. Утратило силу постановлением акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 27 октября 2015 года № А-11/297
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 27.10.2015 № А-11/297 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», акимат Жаркаинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жаркаинского района от 01 апреля 2014 года № А-4/73 «Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4115, опубликовано 25 апреля 2014 года в районных газетах «Жарқайың тынысы» и «Целинное знамя») следующее дополнение:
после строки «Аким Жаркаинского района А. Уисимбаев» слева дополнить грифом:
««СОГЛАСОВАНО»
Секретарь Жаркаинского
районного маслихата
Ахметова У.А._________
«14»   11   2014 год».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Альжанова А.К.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Жаркаинского района                   А.Уисимбаев
«СОГЛАСОВАНО»
Секретарь Жаркаинского
районного маслихата                        Ахметова У.А.
«14»   11   2014 год