Зеренді ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 33-254 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 23 қаңтарда № 4610 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2016 жылғы 10 маусымдағы № 4-27 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 10.06.2016 № 4-27 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына, "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар ұйымдастыру және өткізу тәртібі туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы Заңының 10 бабына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу мақсатында, Зеренді ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орындары қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Г.Шегенова
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Қ.Ауғалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Зеренді ауданының әкімі Қ.Әлібеков
Зеренді аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 23 желтоқсандағы

О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Зерендинском районе
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2014 года № 33-254. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 23 января 2015 года № 4610. Утратило силу решением Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 10 июня 2016 года № 4-27
Сноска. Утратило силу решением Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 10.06.2016 № 4-27 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан", Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В целях дополнительного регламентирования порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций определить места проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Зерендинском районе согласно приложению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии Г.Шегенова
Секретарь
районного маслихата
К.Аугалиев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Зерендинского района К.Алибеков
Приложение
к решению
Зерендинского
районного маслихата
от 23 декабря 2014 года