Целиноград ауданы Софиевка ауылдық округінің Софиевка ауыл аумағындағы шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданы Софиевка ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 8 қыркүйектегі № 2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 қыркүйекте № 4361 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград ауданы Софиевка ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 9 тамыздағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград ауданы Софиевка ауылдық округі әкімінің 09.08.2017 № 1 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Целиноград ауданы мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық бас инспекторының 2014 жылғы 18 тамыз № 01-16-665 ұсынысы негізінде, Софиевка ауылдық округінің әкімінің м.а ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Целиноград ауданы Софиевка ауылдық округінің Софиевка ауыл аумағында ұсақ қара мал арасында бруцеллез жұқпалы ауру ошағының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Софиевка ауылдық
округінің әкімінің м.а.
Яковлева Е.Л

Об установлении ограничительных мероприятий на территории населенного пункта села Софиевка Софиевского сельского округа Целиноградского района
Решение акима Софиевского сельского округа Целиноградского района Акмолинской области от 8 сентября 2014 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 22 сентября 2014 года № 4361. Утратило силу решением акима Софиевского сельского округа Целиноградского района Акмолинской области от 9 августа 2017 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Софиевского сельского округа Целиноградского района Акмолинской области от 09.08.2017 № 1 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Целиноградского района от 18 августа 2014 года № 01-16-665, и.о. акима Софиевского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории населенного пункта села Софиевка Софиевского сельского округа Целиноградского района, в связи с выявлением очага инфекционной болезни бруцеллез среди мелкого рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
И.о. акима Софиевского
сельского округа
Яковлева Е.Л.