Бурабай аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 21 қарашадағы № 5С-23/2 "Бурабай ауданының Щучинск қаласы, Бурабай кенті мен ауылдық елді мекендеріндегі жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 қарашадағы № 5С-36/16 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 желтоқсанда № 4508 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 мамырдағы № 6С-43/5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 24.05.2019 № 6С-43/5 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексінің 9, 11 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ETTІ:
1. Бурабай аудандық мәслихаттың "Бурабай ауданының Щучинск қаласы, Бурабай кенті мен ауылдық елді мекендеріндегі жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" 2013 жылғы 21 қарашадағы № 5С-23/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3926 болып тіркелген, 2013 жылғы 19 желтоқсанда аудандық "Бурабай" газетінде, 2013 жылғы 19 желтоқсанда аудандық "Луч" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
Бурабай аудандық мәслихаттың аталған шешiмінің 3 қосымшасы осы шешiмнiң қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
XXХVI (кезектен тыс)
сессиясының төрағасы
Қ.Байбуров
Аудандық мәслихат
хатшысының
міндеттерін атқарушы
Ж.Бектұров
КЕЛІСІЛДІ
Бурабай ауданының әкімі Т.Ташмағамбетов
Бурабай аудандық мәслихаттың

О внесении изменения в решение Бурабайского районного маслихата от 21 ноября 2013 года № 5С-23/2 "Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в городе Щучинске, поселке Бурабай и сельских населенных пунктах Бурабайского района"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 19 ноября 2014 года № 5С-36/16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 декабря 2014 года № 4508. Утратило силу решением Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 24 мая 2019 года № 6С-43/5
Сноска. Утратило силу решением Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 24.05.2019 № 6С-43/5 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9, 11 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата "Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в городе Щучинске, поселке Бурабай и сельских населенных пунктах Бурабайского района" от 21 ноября 2013 года № 5С-23/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3926, опубликовано 19 декабря 2013 года в районной газете "Бурабай", 19 декабря 2013 года в районной газете "Луч") следующее изменение:
приложение 3 к указанному решению Бурабайского районного маслихата изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель
XXХVI (внеочередной) сессии
районного маслихата
К.Байбуров
Исполняющий обязанности
секретаря районного
маслихата
Ж.Бектуров
СОГЛАСОВАНО
Аким Бурабайского района Т.Ташмагамбетов
Приложение к решению
Бурабайского районного маслихата

2014 жылғы 19 қарашадағы № 5С-36/16
шешіміне қосымша
Бурабай аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 21 қарашадағы № 5С-23/2
шешіміне 3 қосымша
Бурабай ауданының ауылдық елді мекендеріндегі жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 11.06.2015 № 5С-43/2 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Аймақ №
Төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенті
Аймаққа енетін ауылдық елді мекендердің атауы (ауылдық округтер бойынша)
1
2
3
І
2,0

от 19 ноября 2014 года № 5С-36/16
Приложение 3 к решению
Бурабайского районного маслихата
от 21 ноября 2013 года № 5С-23/2
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в сельских населенных пунктах Бурабайского района
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными решением Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 11.06.2015 № 5С-43/2 (вводится в действие со дня официального опубликования).
№ зоны
Поправочный коэффициент к базовым ставкам платы
Название сельских населенных пунктов входящих в зону (по сельским округам)
1
2
3
І
2,0