Ақтөбе облысы әкімдігінің 2014 жылғы 3 маусымдағы № 178 "Коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау жөніндегі критерийлерді айқындау туралы" қаулысына өзгеріс және толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысының әкімдігінің 2014 жылғы 08 қыркүйектегі № 317 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 16 қазанда № 4039 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 2016 жылғы 1 ақпандағы № 25 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 01.02.2016 № 25 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтөбе облысы әкімдігінің 2014 жылғы 3 маусымдағы № 178 "Коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау жөніндегі критерийлерді айқындау туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3958 тіркелген, 2014 жылғы 10 шілдеде "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгеріс және толықтыру енгізілсін:
3-тармақтағы "әкімінің" деген сөздің алдына "бірінші" деген сөзбен толықтырылсын;
көрсетілген қаулының "Коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау жөніндегі критерийлердегі" қосымшасындағы 3 жол алынып тасталсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі
А. Мұхамбетов

О внесении изменения и дополнения в постановление акимата Актюбинской области от 3 июня 2014 года № 178 "Об определении критериев по выбору видов отчуждения коммунального имущества"
Постановление акимата Актюбинской области от 08 сентября 2014 года № 317. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 16 октября 2014 года № 4039. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 1 февраля 2016 года № 25
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 01.02.2016 № 25.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Актюбинской области от 3 июня 2014 года № 178 "Об определении критериев по выбору видов отчуждения коммунального имущества" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3958, опубликованное 10 июля 2014 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник") следующие изменение и дополнение:
в пункте 3 после слов "возложить на" дополнить словом "первого";
в приложении к указанному постановлению "Критерии по выбору видов отчуждения коммунального имущества" строку 3 исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области
А. Мухамбетов