"Ақтөбе облысында жылу маусымына дайындық және оны өткізу Қағидасы туралы" облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 17 шілдедегі № 143 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 263 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 қаңтарда № 4148 болып тіркелді
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 4-1) тармақшасына сәйкес Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «Ақтөбе облысында жылу маусымына дайындық және оны өткізу Қағидасы туралы» облыстық маслихаттың 2013 жылғы 17 шілдедегі № 143 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3621 тіркелген, 2013 жылғы 6 тамыздағы «Ақтөбе» және «Актюбинский вестник» газеттерінің № 92 жарияланған), мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген, Ақтөбе облысында жылу маусымына дайындық және оны өткізу Қағидасында:
1-тармақта «Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрінің 2005 жылғы 24 қаңтардағы № 10 «Электр энергиясын пайдалану және Жылу энергиясын пайдалану ережелерін бекіту туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімде № 3455 нөмірімен тіркелді) бұйрығының» сөздері «Жылу энергиясын пайдалану қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 10 шілдедегі № 712 және «Электр энергиясын пайдалану қағидаларын бекіту туралы» 2013 жылғы 10 шілдедегі № 713 қаулыларының» сөздерімен алмастырылсын;
15-тармақтың 9 абзацы – алынып тасталсын;
25-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«25. Энергия беруші (энергия өндіруші) ұйымдардың жылу желілеріне қосылу Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 10 шілдедегі № 712 қаулысымен бекітілген, Жылу энергиясын пайдалану қағидаларының 19-21-тармақтарымен белгіленген талаптарға сәйкес жүзеге асырылады.»;
27-тармақта «2001 жылғы 30 қаңтардағы» сөздері алынып тасталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың сессия
төрағасы
Облыстық мәслихаттың хатшысы
М. ИТЕҒҰЛОВ
С. ҚАЛДЫҒҰЛОВА

О внесении изменений в решение областного маслихата от 17 июля 2013 года № 143 "О Правилах подготовки и проведения отопительного сезона в Актюбинской области"
Решение Актюбинского областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 263. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 13 января 2015 года № 4148
В соответствии с подпунктом 4-1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 17 июля 2013 года № 143 «О Правилах подготовки и проведения отопительного сезона в Актюбинской области» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3621, опубликованное 6 августа 2013 года в газетах «Ақтөбе» и «Актюбинский вестник» № 92), следующие изменения:
в Правилах подготовки и проведения отопительного сезона в Актюбинской области, утвержденных указанным решением:
в пункте 1 слова «приказа Министра энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 24 января 2005 года № 10 «Об утверждении Правил пользования электрической энергией и Правил пользования тепловой энергией» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3455)» заменить словами «постановлений Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2013 года № 712 «Об утверждении Правил пользования тепловой энергией» и от 10 июля 2013 года № 713 «Об утверждении Правил пользования электрической энергией»;
абзац 9 пункта 15 – исключить;
пункт 25 изложить в следующей редакции:
«25. Присоединение к тепловым сетям энергопередающей (энергопроизводящей) организации осуществляется в соответствии с требованиями, установленными пунктами 19-21 Правил пользования тепловой энергией, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2013 года № 712.»;
в пункте 27 слова «от 30 января 2001 года» исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии областного
маслихата
Секретарь областного маслихата
М. ИТЕГУЛОВ
С. КАЛДЫГУЛОВА