Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының Қурайлы ауылдық округінің әкімінің 2014 жылғы 10 маусымдағы № 1 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 маусымда № 3940 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының Қурайлы ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 05 қаңтардағы № 01 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының Қурайлы ауылдық округі әкімінің 05.01.2015 № 01 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі «Ветеринария туралы» Заңының 10-1 бабына сәйкес және Ақтөбе қалалық аумақтық инспекциясының Бас мемлекеттік ветеринариялық–санитарлық инспекторының орынбасарының 2014 жылғы 27 мамырдағы № 5-2/289 ұсынысының негізінде Қурайлы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қурайлы ауылдық округінің Россовхоз ауылының аумағында ірі және ұсақ мүйізді малдарының арасында жұқпалы бруцеллез ауруының анықталуына байланысты, шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау «Ақтөбе қаласының Қурайлы ауылдық округі әкімінің аппараты» ММ әкімінің орынбасары Сугурбаев А.Қ. жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қурайлы ауылдық округінің әкімі
М.Ш.Тұрмағамбетова

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Курайлинского сельского округа города Актобе Актюбинской области от 10 июня 2014 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 12 июня 2014 года № 3940. Утратило силу решением акима Курайлинского сельского округа города Актобе Актюбинской области от 05 января 2015 года № 01
Сноска. Утратило силу решением акима Курайлинского сельского округа города Актобе Актюбинской области от 05.01.2015 № 01.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года «О ветеринарии» и на основании представления заместителя главного государственного, ветеринарно-санитарного инспектора Актюбинской городской территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 мая 2014 года № 5-2/289, в целях ликвидации очагов заразных болезней животных, аким Курайлинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Россовхоз Курайлинского сельского округа, в связи с возникновением заболевания бруцеллеза среди крупного и мелкого рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима ГУ «Аппарат акима Курайлинского сельского округа города Актобе» А.Сугурбаева.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Курайлинского сельского
округа
М.Ш.Турмагамбетова