Ащы селолық округі әкімінің 2011 жылғы 14 қазандағы № 10 "Ащы селолық округінің көшелеріне атау беру" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Ащы ауылдық округінің әкімінің 2014 жылғы 03 қарашадағы № 5 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 13 қарашада № 4070 болып тіркелді.
Ескерту. Деректемелерінде, тақырыбында және бүкіл мәтіні бойынша орыс тілінде "Ащинского" сөзі "Ащынского" сөзімен ауыстырылды, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Ащы ауылдық округі әкімінің 10.03.2021 № 16 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі № 121-V "Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңына сәйкес, Ащы ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ащы селолық округі әкімінің 2011 жылғы 14 қазандағы № 10 "Ащы селолық округінің көшелеріне атау беру" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-4-127 тіркелген, 2011 жылғы 13 қарашадағы "Жем-Сағыз" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің мемлекеттік тіліндегі атауында және бүкіл мәтіні бойынша "селолық" сөзі тиісінше "ауылдық" сөзімен ауыстырылсын, шешімнің орыс тіліндегі мәтінінде өзгермейді.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланғаннан күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ащы ауылдық округі әкімі С.Жұбан

О внесении изменений в решение акима Ащынского сельского округа от 14 октября 2011 года № 10 "О наименовании улиц Ащынского сельского округа"
Решение акима Ащынского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 03 ноября 2014 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 13 ноября 2014 года № 4070.
Сноска. В реквизитах, заголовке и по всему тексту решения на русском языке слово "Ащинского" заменено словом "Ащынского", текст на казахском языке не меняется решением акима Ащынского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 10.03.2021 № 16 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", и Конституционного Закона Республики Казахстан от 3 июля 2013 года № 121-V "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений" аким Ащынского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Ащынского сельского округа от 14 октября 2011 года № 10 "О наименовании улиц Ащынского сельского округа" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-4-127, опубликованное 13 ноября 2011 года в газете "Жем-Сагыз") следующие изменения:
в заголовке указанного решения на государственном языке и по всему тексту решения на государственном языке слова "селолық" заменить соответственно словом "ауылдық", текст на русском языке не меняется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Ащынского сельского округа С.Жубан