Қарғалы ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 8 қаңтардағы № 25 қаулы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 29 қаңтарда № 3769 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 16 мамырдағы № 190 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық әкімдігінің 16.05.2016 № 190 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысын жүзеге асыру мақсатында, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7, 20 баптарына сәйкес, Қарғалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарғалы ауданы бойынша ақылы қоғамдық жұмыстар жұмыссыз азаматтар үшін уақытша жұмыс орындарын құру жолымен ұйымдастырылсын.
2. Қоғамдық жұмыстарды, қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемін, оларды қаржыландыру көздерін іске асыратын кәсіпорындардың, ұйымдар мен мекемелердің тізімі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Аудандық қаржы бөлімімен келісілген қоғамдық жұмысты ұйымдастыру бағдарламасын аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі аудан әкімінің бекітуіне жыл сайын ұсынып тұрсын.
4. "Қарғалы аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Ұ.Берденова) жұмыссыздарды қоғамдық ақылы жұмысқа жолдауды қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары І.Тынымгереевке жүктелсін.
6. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Р.Сыдықов
Аудан әкімдігінің
2014 жылғы 08 қаңтардағы
№ 25 қаулысына
ҚОСЫМША
Қоғамдық жұмыстарды, қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемін, оларды қаржыландыру көздерін іске асыратын кәсіпорындардың, ұйымдар мен мекемелердің тізімі
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық әкімдігінің 02.12.2014 № 25 қаулысымен (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Кәсіпорындар мен
ұйымдардың
атауы
Қоғамдық
жұмыс түрлері
/жобалар/
1 адамға
келісім
шарт
бойынша
жұмыс
көлемі
/болжам/
/теңге/
Берілген сұраныс
Жоспар бойынша
Қаржылан дыру көздері
Жұмыс
орындары ның саны,
(адам)
Жұмыс
орындарының саны,
(адам)
Аудан
бойынша

Об организации и финансировании общественных работ в Каргалинском районе
Постановление акимата Каргалинского района Актюбинской области от 8 января 2014 года № 25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 29 января 2014 года № 3769. Утратило силу постановлением акимата Каргалинского района Актюбинской области от 16 мая 2016 года № 190
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Каргалинского района Актюбинской области от 16.05.2016 № 190.
В целях реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 7, 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Каргалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать оплачиваемые общественные работы по Каргалинскому району путем создания временных рабочих мест для безработных граждан.
2. Утвердить перечень предприятий, организаций и учреждений осуществляющих общественные работы, виды, объемы общественных работ, источники их финансирования согласно приложению.
3. Районному отделу занятости и социальных программ ежегодно выносить на утверждение акима района Программу организации общественных работ, согласованное с районным отделом финансов.
4. Государственному учреждению "Каргалинский районный отдел занятости и социальных программ" (У.Берденова) обеспечить направление безработных на оплачиваемые общественные работы.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Тынымгереева И.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким района Р.Сыдыков
ПРИЛОЖЕНИЕ
к постановлению акимата района
№ 25 от 08 января 2014 года
Перечень предприятий, организаций и учреждений осуществляющих общественные работы, виды, объемы общественных работ, источники их финансирования
Сноска. Приложение 1 - в редакции постановление акимата Каргалинского района Актюбинской области от 02.12.2014 № 405 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Наименование
организаций и
предприятий
Виды общественных
работ /проекты/
Объем работ по договору на 1 человека /прогноз/ /тенге/
Заявленная потреб ность
По плану
Источники
финансирования
Количество рабочих мест (человек)
Количество рабочих мест (человек)
По району