Исатай ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 30 маусымдағы № 3 "Жарсай ауылының көшелеріне атау беру және атауларын өзгерту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданы Исатай ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 1 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 қаңтардағы № 4144 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 35 бабына және Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі № 121-V «Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқарлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Конституциялық Заңына сәйкес, Исатай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Исатай ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 30 маусымдағы № 3 «Жарсай ауылының көшелеріне атау беру және атауларын өзгерту туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-7-111 санымен тіркелген, 2011жылғы 18 тамыздағы аудандық «Қобда» газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің орыс тіліндегі атауы мен бүкіл мәтіні бойынша «аульного», «аула» сөздері тиісінше «сельского», «села» сөздерімен ауыстырылсын, мемлекеттік тіліндегі атауы мен мәтіні өзгермейді.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі:
А.Ақылбеков

О внесении изменений в решение акима Исатайского аульного округа от 30 июня 2011 года № 3 "О наименовании и переименовании улиц аула Жарсай"
Решение акима Исатайского сельского округа Хобдинского района Актюбинской области от 19 декабря 2014 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 13 января 2015 года № 4144
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года №121-V «О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений», аким Исатайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Исатайского аульного округа от 30 июня 2011 года № 3 «О наименовании и переименовании улиц аула Жарсай» (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-7-111, опубликованное от 18 августа 2011 года в районной газете «Қобда») следующие изменения:
в заголовке и по всему тексту указанного решения на русском языке слова «аульного», «аула» заменить соответственно словами «сельского», «села» заголовок и текст решения на государственном языке не меняются.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа
А.Акылбеков