Мәртөк аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 102 "Әлеуметтік көмек көрсетудің және Мәртөк ауданы аумағында тұратын мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" шешіміне толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2014 жылғы 17 ақпандағы № 112 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 наурызда № 3818 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2017 жылғы 10 наурыздағы № 66 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 10.03.2017 № 66 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 102 "Әлеуметтік көмек көрсетудің және Мәртөк ауданы аумағында тұратын мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 3745, 2014 жылғы 6 ақпанда "Мәртөк тынысы" газетінің № 7-9 жарияланған) мынадай толықтыру енгізілсін:
3 тармақта "енгізіледі" деген сөзден кейін "және 2014 жылғы 1 қаңтардан басталған құқықтық қатынастарға колданылады" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәртөк аудандық мәслихатының сессия төрағасы Б. Қазанбаев
Мәртөк аудандық мәслихатының хатшысы А. Смағұлов

О внесении дополнения в решение Мартукского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 102 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, проживающих на территории Мартукского района"
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 17 февраля 2014 года № 112. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 12 марта 2014 года № 3818. Утратило силу решением маслихата Мартукского района Актюбинской области от 10 марта 2017 года № 66
Сноска. Утратило силу решением маслихата Мартукского района Актюбинской области от 10.03.2017 № 66 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 102 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, проживающих на территории Мартукского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3745, опубликованное 6 февраля 2014 года в газете "Мәртөк тынысы" № 7-9) следующее дополнение:
в пункте 3 после слова "опубликования" дополнить словами "и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2014 года".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Мартукского районного маслихата Б. Казанбаев
Секретарь Мартукского районного маслихата А. Исмагулов