Қоғамдық жұмыстарға тарту түрiнде жазаны өтеуге сотталған адамдар үшiн қоғамдық жұмыстардың түрлерiн белгiлеу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданының әкімдігінің 2014 жылғы 4 тамыздағы № 264 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 29 тамызда № 3996 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк ауданының әкімдігінің 26.01.2015 № 10 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк ауданының әкімдігінің 26.01.2015 № 10 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 шiлдедегi Қылмыстық кодексiнiң 42 бабына сәйкес, Мәртөк ауданы әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоғамдық жұмыстарға тарту түрiнде жазаны өтеуге сотталған адамдар үшiн қоғамдық жұмыстардың түрлерi, қосымшаға сәйкес белгiленсiн.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Б. Күзембаеваға жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкiмi
М. Елеусізов
Мәртөк ауданы әкiмдiгiнiң 2014 жылғы 04 тамыздағы № 264 қаулысына қосымша
Қоғамдық жұмыстарға тарту түрiнде жазаны өтеуге сотталған адамдар үшiн қоғамдық жұмыстардың түрлерi
1. Тұрмыстық қалдықтарды жинау;
2. Аумақты мұздан тазалау;
3. Аумақты қардан тазалау;
4. Аумақты қоқыстан тазалау;
5. Аумақты тұрмыстық қалдықтардан тазалау;
6. Аумақты арамшөптен тазалау;
7. Қоқысты жинау және шығару;
8. Бұтақтарды кесу;
9. Ағаштарды кесу;
10. Ағаштарды әктеу;
11. Ағаштарды отырғызу;
12. Шөп шабу;
13. Ғимараттарды әктеу;
14. Ғимараттарды бояу және өзге де жөндеу жұмыстары.

Об определении видов общественных работ для лиц, осужденных к отбыванию наказания в виде привлечения к общественным работам
Постановление акимата Мартукского района Актюбинской области от 13 августа 2014 года № 264. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 августа 2014 года № 3996. Утратило силу постановлением акимата Мартукского района Актюбинской области от 26.01.2015 № 10
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мартукского района Актюбинской области от 26.01.2015 № 10.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 42 Уголовного кодекса Республики Казахстан от 16 июля 1997 года, акимат Мартукского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить виды общественных работ для лиц, осужденных к отбыванию наказания в виде привлечения к общественным работам, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кузембаеву Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района
М. Елеусизов
Приложение к постановлению акимата Мартукского района от 04 августа 2014 года № 264
Виды общественных работ для лиц, осужденных к отбыванию наказания в виде привлечения к общественным работам
1. Уборка бытовых отходов;
2. Очистка территории от наледи;
3. Очистка территории от снега;
4. Очистка территории от мусора;
5. Очистка территории от бытовых отходов;
6. Очистка территории от сорняка;
7. Сбор и вывоз мусора;
8. Обрезка порослей;
9. Обрезка деревьев;
10. Побелка деревьев;
11. Посадка деревьев;
12. Скашивание травы;
13. Побелка зданий;
14. Покраска зданий и иные ремонтные работы.