Мұғалжар ауданы Ащысай ауылдық округіндегі "Даража" шаруа қожалығы аумағына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Ащысай ауылдық округінің әкімінің 2014 жылғы 5 тамыздағы № 2 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 тамызда № 3987 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Ащысай ауылдық округінің әкімінің 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Ащысай ауылдық округінің әкімінің 24.12.2014 № 7 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі «Ветеринария туралы» Заңының 10-1 бабына сәйкес және Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Мұғалжар аудандық аумақтық испекциясының Бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық испекторының 2014 жылғы 30 маусымдағы № 1-26/299 ұсынысының негізінде Ащысай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мұғалжар ауданы Ащысай ауылдық округіндегі «Даража» шаруа қожалығы аумағында мүйізді ірі қара малдарының арасында жұқпалы бруцеллез ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау «Ащысай ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесінің бас маманы А.Калдыгуловқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ащысай ауылдық округінің әкімі
М. Изтурганов

Об установлении ограничительных мероприятий на территории крестьянского хозяйства "Даража" Ащесайского сельского округа Мугалжарского района
Решение акима Ащесайского аульного округа Мугалжарского района Актюбинской области от 5 августа 2014 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 14 августа 2014 года № 3987. Утратило силу решением акима Ащесайского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 24 декабря 2014 года № 7
Сноска. Утратило силу решением акима Ащесайского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 24.12.2014 № 7.
В соответствии со статьей 35 Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года «О ветеринарии» и на основании представления главного государственного ветеринарного санитарного инспектора Мугалжарской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 июня 2014 года №1-26/299 аким Ащесайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории крестьянского хозяйства «Даража» Ащесайского сельского округа Мугалжарского района в связи с выявлением заболевания бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста государственного учреждения «Аппарат акима Ащесайского сельского округа» А.Калдыгулову.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Ащесайского сельского округа
М. Изтурганов