Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 140 "Ойыл ауданында әлеуметтік көмек көрсету және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 7 тамыздағы № 191 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 2 қыркүйекте № 4017 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 13 наурыздағы № 86 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 13.03.2017 № 86 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 2-3 тармағына, "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 қаулысына сәйкес Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 140 "Ойыл ауданында әлеуметтік көмек көрсету және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидаларын бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3772 тіркелген, 2014 жылғы 4 және 13 ақпандағы "Ойыл" газетінің № 5-6 жарияланған) мынадай өзгерістер пен толықтыру енгізілсін:
1) 7 тармақта:
10 абзацта:
"азаматтарға." деген сөз "азаматтарға;" деген сөзбен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы 11 абзацпен толықтырылсын:
үйден оқытылатын және тәрбиеленетін мүгедек балаларға.
2) 8 тармақта:
"төртеселік" деген сөз "бір еселік" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы: Ж. Жақып
Аудандық мәслихаттың хатшысы: Б. Бисекенов

О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 140 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Уилском районе"
Решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 7 августа 2014 года № 191. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 2 сентября 2014 года № 4017. Утратило силу решением маслихата Уилского района Актюбинской области от 13 марта 2017 года № 86
Сноска. Утратило силу решением маслихата Уилского района Актюбинской области от 13.03.2017 № 86 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответсвии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 140 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Уилском районе" (зарегистрировано в Реестре государсвенной регистрации нормативных правовых актов за № 3772, опубликовано 4 и 13 февраля 2014 года в газете "Ойыл" № 5-6) следующие изменения и дополнение:
1) в пункте 7:
в абзаце 10:
слово "туберкулеза." заменить словом "туберкулеза;"
и дополнить абзацем 11 следующего содержания:
детям инвалидам, обучающимся и воспитывающимся на дому.
2) в пункте 8:
слово "четырехкратного" заменить словом "однократного".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии районного маслихата: Ж. Жакып
Секретарь районного маслихата: Б. Бисекенов