Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Ойыл ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 9 шілдедегі № 80 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 17 шілдеде № 3967 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Ойыл ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 17 қыркүйектегі № 124 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Ойыл ауылдық округі әкімінің 17.09.2014 № 124 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі № 339 "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігі Ветеринарлық бақылау және қадағалау комитетінің Ойыл аудандық аумақтық инспекциясы бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2014 жылғы 2 маусымдағы № ВО 3-4/132 ұсынысы негізінде, Ойыл ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ойыл ауылдық округінің Сегізсай қыстағындағы "Сегізсай" өндірістік кооперативінің аумағына, мүйізді ірі қара малдары арасынан құтырық ауруының анықталуына байланысты, шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ойыл ауылдық округі әкімінің м.а
С. Нугыманов

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Уилского сельского округа Уилского района Актюбинской области от 9 июля 2014 года № 80. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 17 июля 2014 года № 3967. Утратило силу решением акима Уилского сельского округа Уилского района Актюбинской области от 17 сентября 2014 года № 124
Сноска. Утратило силу решением акима Уилского сельского округа Уилского района Актюбинской области от 17.09.2014 № 124.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года № 339 "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Уилской районный территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республика Казахстан от 2 июня 2014 года № ВО 3-4/132 аким Уилского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории производственного кооператива "Сегизсай" в зимовке Сегизсай Уилского сельского округа, в связи с возникновением заболевания бешенства среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
И.о акима Уилского сельского округа
С. Нугыманов