Шалқар ауданы Мөңке би селолық округі әкімінің 2009 жылғы 20 мамырдағы № 3 "Көшелерге атау беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Мөңке би ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 05 желтоқсандағы № 18 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 22 желтоқсанда № 4102 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына және Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңына сәйкес, Шалқар ауданы Мөңке би ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар ауданы Мөңке би селолық округінің әкімінің 2009 жылғы 20 мамырдағы № 3 "Көшелерге атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-13-111санымен тіркелген, 2009 жылдың 24 маусымында аудандық "Шалқар" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
Көрсетілген мемлекеттік тіліндегі шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабына сәйкес және Мөңке би ауылдық округі Мөңке би ауылының халқының пiкiрiн ескере отырып, Шалқар ауданы Мөңке би ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ";
шешімнің бүкіл мәтіні бойынша "селолық" сөзі "ауылдық" сөзімен ауыстырылсын.
Ескерту. 1 тармаққа өзгерістер енгізілді – Ақтөбе облысы Шалқар ауданы Мөңке би ауылдық округі әкімінің 14.04.2015 № 4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күндізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мөңке би ауылдық округінің әкімі Ж. Тлеубергенов

О внесении изменений в решение акима Монкебийского сельского округа Шалкарского района от 20 мая 2009 года № 3 "О присвоении наименования улицам"
Решение акима Монкебийского сельского округа Шалкарского района Актюбинской области от 05 декабря 2014 года № 18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 22 декабря 2014 года № 4102
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесений изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений", аким Монкебийского сельского округа Шалкарского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Монкебийского сельского округа Шалкарского района от 20 мая 2009 года № 3 "О присвоении наименования улицам" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-13-111, опубликованное 24 июня 2009 года в районной газете "Шалқар") следующие изменения:
преамбулу указаного решения на государственном языке изложить в новой редакции:
"Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабына сәйкес және Мөңке би ауылдық округі Мөңке би ауылының халқының пiкiрiн ескере отырып, Шалқар ауданы Мөңке би ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ";
по всему тексту решения слово "селолық" заменить словом "ауылдық".
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением акима Монкебийского сельского округа Шалкарского района Актюбинской области от 14.04.2015 № 4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Монкебийского сельского округа Ж. Тлеубергенов