Алматы облыстық мәслихатының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы "Алматы облысының 2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 26-156 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2014 жылғы 19 қарашадағы № 38-220 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 25 қарашада № 2924 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 108-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)тармақшасына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 14 қарашадағы "2014-2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 1329 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 1199 қаулысына сәйкес, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облыстық мәслихатының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы "Алматы облысының 2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 26-156 шешіміне (2013 жылғы 24 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2534 тіркелген, 2014 жылғы 9 қаңтардағы № 3 "Огни Алатау" және 2014 жылғы 9 қаңтардағы № 3 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихатының 2014 жылғы 30 қаңтардағы "Алматы облыстық мәслихатының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы "Алматы облысының 2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 26-156 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 27-168 шешіміне (2014 жылғы 11 ақпандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2570 тіркелген, 2014 жылғы 25 ақпандағы № 24 "Огни Алатау" және 2014 жылғы 25 ақпандағы № 24 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы "Алматы облыстық мәслихатының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы "Алматы облысының 2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 26-156 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 29-176 шешіміне (2014 жылғы 3 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2642 тіркелген, 2014 жылғы 17 сәуірдегі № 43 "Огни Алатау" және 2014 жылғы 17 сәуірдегі № 43 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихатының 2014 жылғы 24 сәуірдегі "Алматы облыстық мәслихатының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы "Алматы облысының 2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 26-156 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 31-186 шешіміне (2014 жылғы 12 мамырында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2697 тіркелген, 2014 жылғы 15 мамырдағы № 54-55 "Огни Алатау" және 2014 жылғы 15 мамырдағы № 54-55 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихатының 2014 жылғы 24 шілдедегі "Алматы облыстық мәслихатының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы "Алматы облысының 2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 26-156 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 34-200 шешіміне (2014 жылғы 30 шілдесінде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2787 тіркелген, 2014 жылғы 12 тамыздағы № 93 "Огни Алатау" және 2014 жылғы 12 тамыздағы № 93 "Жетісу" газеттерінде жарияланған), Алматы облыстық мәслихатының 2014 жылғы 08 қазандағы "Алматы облыстық мәслихатының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы "Алматы облысының 2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 26-156 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 36-213 шешіміне (2014 жылғы 15 қазанда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2868 тіркелген, 2014 жылғы 28 қазандағы № 120 "Огни Алатау" және 2014 жылғы 28 қазандағы № 120 "Жетісу" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақтағы жолдар бойынша:

О внесении изменений в решение Алматинского областного маслихата от 18 декабря 2013 года № 26-156 "Об областном бюджете Алматинской области на 2014-2016 годы"
Решение маслихата Алматинской области от 19 ноября 2014 года № 38-220. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 25 ноября 2014 года № 2924
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 ноября 2014 года № 1199 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 декабря 2013 года № 1329 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2014–2016 годы" Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алматинского областного маслихата от 18 декабря 2013 года № 26-156 "Об областном бюджете Алматинской области на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 24 декабря 2013 года за № 2534, опубликованного в газетах "Огни Алатау" от 9 января 2014 года № 3 и "Жетысу" от 9 января 2014 года № 3), в решение Алматинского областного маслихата от 30 января 2014 года № 27-168 "О внесении изменений в решение Алматинского областного маслихата от 18 декабря 2013 года № 26-156 "Об областном бюджете Алматинской области на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 11 февраля 2014 года за № 2570, опубликованного в газетах "Огни Алатау" от 25 февраля 2014 года № 24 и "Жетысу" от 25 февраля 2014 года № 24), в решение Алматинского областного маслихата от 31 марта 2014 года № 29-176 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 18 декабря 2013 года № 26-156 "Об областном бюджете Алматинской области на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 3 апреля 2014 года за № 2642, опубликованного в газетах "Огни Алатау" от 17 апреля 2014 года № 43 и "Жетысу" от 17 апреля 2014 года № 43), в решение Алматинского областного маслихата от 24 апреля 2014 года № 31-186 "О внесении изменений в решение Алматинского областного маслихата от 18 декабря 2013 года № 26-156 "Об областном бюджете Алматинской области на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 12 мая 2014 года за № 2697, опубликованного в газетах "Огни Алатау" от 15 мая 2014 года № 54-55 и "Жетысу" от 15 мая 2014 года № 54-55), в решение Алматинского областного маслихата от 24 июля 2014 года № 34-200 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 18 декабря 2013 года № 26-156 "Об областном бюджете Алматинской области на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 июля 2014 года за № 2787, опубликованного в газетах "Огни Алатау" от 12 августа 2014 года № 93 и "Жетысу" от 12 августа 2014 года № 93), в решение Алматинского областного маслихата от 08 октября 2014 года № 36-213 "О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 18 декабря 2013 года № 26-156 "Об областном бюджете Алматинской области на 2014-2016 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 15 октября 2014 года за № 2868, опубликованного в газетах "Огни Алатау" от 28 октября 2014 года № 120 и "Жетысу" от 28 октября 2014 года № 120) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

1) "Кірістер" "309 262 089" саны "306 394 538" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"салықтық емес түсімдер бойынша" "80 567" саны "82 296" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері бойынша" "287 423 124" саны "284 553 844" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"республикалық бюджеттен түсетін трансферттер-барлығы" "235 477 396" саны "232 608 116" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "58 488 093" саны "56 586 475" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"білім беруге" "6 497 273" саны "6 485 181" санына ауыстырылсын;
"денсаулық сақтауға" "36 512 879" саны "35 581 547" санына ауыстырылсын;
"әлеуметтік көмекке" "254 610" саны "98 040" санына ауыстырылсын;
"2014 жылғы 1 сәуірден бастап, мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметші болып табылмайтын қызметкерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың қызметкерлерінің лауазымдық жалақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін 10 пайыз мөлшерінде ай сайынғы үстемеақы төлеуге" "3 962 506" саны "3 884 683" санына ауыстырылсын;
"баламасыз ауыз сумен жабдықтау көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерінен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға" "1 205" саны "11 940" санына ауыстырылсын;
"жаңартылатын энергия көздерін пайдалануды қолдауға-8 860 мың теңге" деген жол алынып тасталсын;
"жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз етуге" "108 402" саны "18 212" санына ауыстырылсын;
"Бизнестiң жол картасы-2020" бағдарламасы шеңберiнде өңiрлерде жеке кәсiпкерлiктi қолдауға" "3 513 108" саны "3 178 083" санына ауыстырылсын;
"қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауыл шаруашылығы өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім өндіруі үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялауға" "315 000" саны "70 435" санына ауыстырылсын;
"дамытуға арналған нысаналы трансферттер" "55 698 950" саны "54 731 288" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"білім беру объектілерін салуға" "6 630 145" саны "6 870 145" санына ауыстырылсын;
"денсаулық сақтау объектілерін салуға денсаулық сақтау объектілерін салуға" "4 007 527" саны "2 870 000" санына ауыстырылсын;
"денсаулық сақтау объектілерінің сейсмотұрақтылығын күшейтуге" "148 549" саны "142 069" санына ауыстырылсын;
"коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға" "3 258 544" саны "3 199 112" санына ауыстырылсын;
"коммуналдық шаруашылықты дамытуға" "5 110 620" саны "5 106 397" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "313 707 197" саны "309 651 707" санына ауыстырылсын.
3) "таза бюджеттік несиелендірулер" "3 427 816" саны "3 598 532" санына ауыстырылсын, оның ішінде:

1) "Доходы" цифры "309 262 089" заменить на цифры "306 394 538", в том числе по:
"неналоговым поступлениям" цифры "80 567" заменить на цифры "82 296";
"поступлениям трансфертов" цифры "287 423 124" заменить на цифры "284 553 844", в том числе:
"трансферты из республиканского бюджета - всего" цифры "235 477 396" заменить на цифры "232 608 116", из них:
"целевые текущие трансферты" цифры "58 488 093" заменить на цифры "56 586 475", в том числе на:
"образование" цифры "6 497 273" заменить на цифры "6 485 181";
"здравоохранение" цифры "36 512 879" заменить на цифры "35 581 547";
"социальную помощь" цифры "254 610" заменить на цифры "98 040";
"выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов в размере 10 процентов с 1 апреля 2014 года" цифры "3 962 506" заменить на цифры "3 884 683";
"субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения" цифры "1 205" заменить на цифры "11 940";
строку "поддержку использования возобновляемых источников энергии – 8 860 тысяч тенге" исключить;
"обеспечение безопасности дорожного движения" цифры "108 402" заменить на цифры "18 212";
"поддержку предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020" цифры "3 513 108" заменить на цифры "3 178 083";
"на субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки" цифры "315 000" заменить на цифры "70 435";
"целевые трансферты на развитие" цифры "55 698 950" заменить на цифры "54 731 288", в том числе на:
"строительство объектов образования" цифры "6 630 145" заменить на цифры "6 870 145";
"строительство объектов здравоохранения" цифры "4 007 527" заменить на цифры "2 870 000";
"сейсмоусиление объектов здравоохранения" цифры "148 549" заменить на цифры "142 069";
"проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда" цифры "3 258 544" заменить на цифры "3 199 112";
"развитие коммунального хозяйства" цифры "5 110 620" заменить на цифры "5 106 397".
2) "Затраты" цифры "313 707 197" заменить на цифры "309 651 707".
3) "чистое бюджетное кредитование" цифры "3 427 816" заменить на цифры "3 598 532", в том числе:

"бюджеттік несиелер" "4 358 685" саны "4 529 399" санына ауыстырылсын;
"бюджеттік кредиттерді өтеу" "930 869" саны "930 867" санына ауыстырылсын;
5) "тапшылық" "(-)17 195 794" саны "(-) 16 178 571" санына ауыстырылсын;
6) "бюджет тапшылығын қаржыландыру" "17 195 794" саны "16 178 571" санына ауыстырылсын.
5-тармақтағы:
"11 962 660" саны "11 920 070" санына ауыстырылсын;
"5 949 811" саны "5 937 719" санына ауыстырылсын;
"6 012 848" саны "5 982 351" санына ауыстырылсын;
"225 335" саны "223 514" санына ауыстырылсын;
"372 564" саны "362 293" санына ауыстырылсын;
"5 614 519" саны "5 597 321" санына ауыстырылсын;
"327 046" саны "313 746" санына ауыстырылсын;
7- тармақтағы:
"36 512 879" саны "35 581 547" санына ауыстырылсын;
"30 630 399" саны "30 798 822" санына ауыстырылсын;
"4 867 874" саны "4 821 474" санына ауыстырылсын;
"1 006 426" саны "999 880" санына ауыстырылсын;
9- тармақтағы:
"866 235" саны "698 359" санына ауыстырылсын;
"359 860" саны "358 210" санына ауыстырылсын;
"133 219" саны "127 546" санына ауыстырылсын;
"24 472" саны "4 885" санына ауыстырылсын;
"18 480" саны "17 084" санына ауыстырылсын;
"117 526" саны "114 942" санына ауыстырылсын;
"мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге -122 671 мың теңге" деген жол алынып тасталсын;
"37 301" саны "31 634" санына ауыстырылсын;
"29 049" саны "24 536" санына ауыстырылсын;
"13 731" саны "10 864" санына ауыстырылсын;
10- тармақтағы:
"3 513 108" саны "3 178 083" санына ауыстырылсын;
10-1 тармақтағы:
"3 134 222" саны "3 073 891" санына ауыстырылсын;
16- тармақтағы:
"15 475 946" саны "15 445 698" санына ауыстырылсын;
17- тармақтағы:
"15 024 464" саны "14 968 597" санына ауыстырылсын;
"5 967 185" саны "5 858 264" санына ауыстырылсын;
18-тармақтағы:
"10 468 104" саны "10 262 050" санына ауыстырылсын;
19- тармақтағы:
"8 872 569" саны "8 630 388" санына ауыстырылсын;
20-тармақтағы:
"798 583" саны "797 515" санына ауыстырылсын;
25-тармақтағы:
"634 967" саны "595 189" санына ауыстырылсын;
26-тармақтағы:
"9 738 610" саны "9 754 903" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 4 қосымшасы осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Көрсетілген шешімнің 5 қосымшасы осы шешімнің 3 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
5. Көрсетілген шешімнің 5-1 қосымшасы осы шешімнің 4 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
6. Көрсетілген шешімнің 6 қосымшасы осы шешімнің 5 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
7. Көрсетілген шешімнің 7 қосымшасы осы шешімнің 6 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

"бюджетные кредиты" цифры "4 358 685" заменить на цифры "4 529 399";
"погашение бюджетных кредитов" цифры "930 869" заменить на цифры "930 867";
5) "дефицит" цифры "(-) 17 195 794" заменить на цифры "(-) 16 178 571";
6) "финансирование дефицита бюджета" цифры "17 195 794" заменить на цифры "16 178 571".
в пункте 5:
цифры "11 962 660" заменить на цифры "11 920 070";
цифры "5 949 811" заменить на цифры "5 937 719";
цифры "6 012 848" заменить на цифры "5 982 351";
цифры "225 335" заменить на цифры "223 514";
цифры "372 564" заменить на цифры "362 293";
цифры "5 614 519" заменить на цифры "5 597 321";
цифры "327 046" заменить на цифры "313 746";
в пункте 7:
цифры "36 512 879" заменить на цифры "35 581 547";
цифры "30 630 399" заменить на цифры "30 798 822";
цифры "4 867 874" заменить на цифры "4 821 474";
цифры "1 006 426" заменить на цифры "999 880";
в пункте 9:
цифры "866 235" заменить на цифры "698 359";
цифры "359 860" заменить на цифры "358 210";
цифры "133 219" заменить на цифры "127 546";
цифры "24 472" заменить на цифры "4 885";
цифры "18 480" заменить на цифры "17 084";
цифры "117 526" заменить на цифры "114 942";
строку "выплату государственной адресной социальной помощи – 122 671 тысяч тенге" исключить;
цифры "37 301" заменить на цифры "31 634";
цифры "29 049" заменить на цифры "24 536";
цифры "13 731" заменить на цифры "10 864";
в пункте 10:
цифры "3 513 108" заменить на цифры "3 178 083";
в пункте 10-1:
цифры "3 134 222" заменить на цифры "3 073 891";
в пункте 16:
цифры "15 475 946" заменить на цифры "15 445 698";
в пункте 17:
цифры "15 024 464" заменить на цифры "14 968 597";
цифры "5 967 185" заменить на цифры "5 858 264";
в пункте 18:
цифры "10 468 104" заменить на цифры "10 262 050";
в пункте 19:
цифры "8 872 569" заменить на цифры "8 630 388";
в пункте 20:
цифры "798 583" заменить на цифры "797 515";
в пункте 25:
цифры "634 967" заменить на цифры "595 189";
в пункте 26:
цифры "9 738 610" заменить на цифры "9 754 903".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. приложению 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению.
5. Приложение 5-1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему решению.
6. Приложение 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 5 к настоящему решению.
7. Приложение 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 6 к настоящему решению.

8. Көрсетілген шешімнің 11 қосымшасы осы шешімнің 7 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
9. Көрсетілген шешімнің 12 қосымшасы осы шешімнің 8 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
10. Көрсетілген шешімнің 13 қосымшасы осы шешімнің 9 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
11. Көрсетілген шешімнің 14 қосымшасы осы шешімнің 10 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
12. Көрсетілген шешімнің 15 қосымшасы осы шешімнің 11 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
13. Көрсетілген шешімнің 16 қосымшасы осы шешімнің 12 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
14. Көрсетілген шешімнің 17 қосымшасы осы шешімнің 13 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
15. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың "Бюджет, қаржы және тарифтік саясат жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
16. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Қ. Қожабеков
Облыстық мәслихаттың
хатшысы                                    Е. Келемсейіт
Алматы облыстық мәслихатының
2014 жылғы "19" қарашадағы "Алматы
облыстық мәслихатының 2013 жылғы 18
желтоқсандағы "Алматы облысының
2014-2016 жылдарға арналған облыстық
бюджеті туралы" № 26-156 шешіміне
өзгерістер енгізу туралы"
№ 38-220 шешіміне 2 қосымша
Алматы облыстық мәслихатының
2013 жылғы "18" желтоқсандағы "Алматы
облысының 2014-2016 жылдарға арналған
облыстық бюджеті туралы" № 26-156
шешіміне 4 қосымша
Алматы облысының 2014 жылға арналған облыстық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
I. Кірістер

8. Приложение 11 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 7 к настоящему решению.
9. Приложение 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 8 к настоящему решению.
10. Приложение 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 9 к настоящему решению.
11. Приложение 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 10 к настоящему решению.
12. Приложение 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 11 к настоящему решению.
13. Приложение 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 12 к настоящему решению.
14. Приложение 17 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 13 к настоящему решению.
15. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата "По вопросам бюджета, финансов и тарифной политики".
16. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
областного Маслихата                       К. Кожабеков
Секретарь областного
Маслихата                                  Е. Келемсейт
Приложение 1
к решению маслихата Алматинской области
от "19" ноября 2014 года № 38-220 "О
внесении изменений в решение маслихата
Алматинской области от 18 декабря 2013 года
№ 26-156 "Об областном бюджете Алматинской
области на 2014-2016 годы"
Приложение 1
к решению маслихата Алматинской
области от 18 декабря 2013 года
№ 26-156 "Об областном бюджете
Алматинской области на 2014-2016 годы"
Областной бюджет Алматинской области на 2014 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы