Матай поселкелік округі әкімінің 2009 жылғы 28 желтоқсандағы "Матай поселкесінде Восточный поселок квартал 1, Восточный поселок квартал 2, Восточный поселок квартал 3, Восточный поселок квартал 4, Восточный поселок квартал 5, Восточный поселок квартал 6, Восточный поселок квартал 7 көше атауларын Шығыс орамы 1, Шығыс орамы 2, Шығыс орамы 3, Шығыс орамы 4, Шығыс орамы 5, Шығыс орамы 6, Шығыс орамы 7 көше атауларына өзгерту туралы" № 1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ақсу ауданы Матай ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 06 ақпанда № 3026 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 43-1-бабына сәйкес, Матай ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Матай поселкелік округі әкімінің 2009 жылғы 28 желтоқсандағы «Матай поселкесінде Восточный поселок квартал 1, Восточный поселок квартал 2, Восточный поселок квартал 3, Восточный поселок квартал 4, Восточный поселок квартал 5, Восточный поселок квартал 6, Восточный поселок квартал 7 көше атауларын Шығыс орамы 1, Шығыс орамы 2, Шығыс орамы 3, Шығыс орамы 4, Шығыс орамы 5, Шығыс орамы 6, Шығыс орамы 7 көше атауларына өзгерту туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2010 жылдың 13 қаңтарында № 2-4-103 тіркелген, «Ақсу өңірі» газеттінде 2010 жылдың 17 сәуірінде № 16 (9503) жарияланған) № 1 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің атауында және бүкіл мәтіні бойынша «поселкесінде» сөздері «ауылында» сөздерімен, «поселкелік округінің» сөздері «ауылдық округінің» сөздерімен ауыстырылсын;
аталған шешімнің кіріспесіндегі «4-тармағына» сөздері «4) тармақшасына» сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Матай ауылдық округінің бас маманы Кыдырбеков Серик Тәнирбергеновичке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Матай ауылдық округі
әкімінің міндетін атқарушы
Р. Мусагулов

О внесении изменений в решение акима Матайского поселкового округа от 28 декабря 2009 года № 1 "Об изменении названии улиц Восточный поселок квартал 1, Восточный поселок квартал 2, Восточный поселок квартал 3, Восточный поселок квартал 4, Восточный поселок квартал 5, Восточный поселок квартал 6, Восточный поселок квартал 7 в поселке Матай на названии улиц Шыгыс орамы 1, Шыгыс орамы 2, Шыгыс орамы 3, Шыгыс орамы 4, Шыгыс орамы 5, Шыгыс орамы 6, Шыгыс орамы 7"
Решение акима Матайского сельского округа Аксуского района Алматинской области от 26 декабря 2014 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 06 февраля 2015 года № 3026
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», исполняющий обязанности акима Матайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Матайского поселкового округа от 28 декабря 2009 года № 1 «Об изменении названии улиц Восточный поселок квартал 1, Восточный поселок квартал 2, Восточный поселок квартал 3, Восточный поселок квартал 4, Восточный поселок квартал 5, Восточный поселок квартал 6, Восточный поселок квартал 7 в поселке Матай на названии улиц Шыгыс орамы 1, Шыгыс орамы 2, Шыгыс орамы 3, Шыгыс орамы 4, Шыгыс орамы 5, Шыгыс орамы 6, Шыгыс орамы 7» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 13 января 2010 года № 2-4-103, опубликованного в газете «Аксу онири» от 17 апреля 2010 года № 16 (9503) следующие изменения:
в наименовании и по всему тексту указанного решения слова «в поселке» заменить на слова «в селе», слова «поселкового округа» на слова «сельского округа»;
в преамбуле указанного решения слова «пункта 4» заменить на слова «подпункта 4)».
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста Матайского сельского округа Кыдырбекова Серика Танирбергеновича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Матайского сельского округа
Р. Мусагулов