Матай поселкелік округі әкімінің 2009 жылғы 28 желтоқсандағы «Матай поселкелік округіндегі көше атаулары жоқ Ақөзек, Береке, Жасқазақ разъездеріне Ақөзек, Береке, Жасқазақ көше атауларын беру туралы» № 3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ақсу ауданы Матай ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 3 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 06 ақпанда № 3029 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 43-1-бабына сәйкес, Матай ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Матай поселкелік округі әкімінің 2009 жылғы 28 желтоқсандағы «Матай поселкелік округіндегі көше атаулары жоқ Ақөзек, Береке, Жасқазақ разъездеріне Ақөзек, Береке, Жасқазақ көше атауларын беру туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2010 жылдың 13 қаңтарында № 2-4-100 тіркелген, «Ақсу өңірі» газеттінде 2010 жылдың 17 сәуірінде № 16 (9503) жарияланған) № 3 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің атауында және бүкіл мәтіні бойынша «поселкелік округіндегі» сөздері «ауылдық округіндегі» сөздерімен, «поселкелік округінің» сөздері «ауылдық округінің» сөздерімен ауыстырылсын;
аталған шешімнің кіріспесіндегі «4-тармағына» сөздері «4) тармақшасына» сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жансүгіров ауылдық округінің бас маманы Кыдырбеков Серик Танирбергеновичке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Матай ауылдық округі
әкімінің міндетін атқарушы Р. Мусагулов

О внесении изменений в решение акима Матайского поселкового округа от 28 декабря 2009 года № 3 "О присвоении безымянным улицам разъездов Акозек, Береке, Жасказак в Матайском в поселковом округе наименований улиц Акозек, Береке, Жасказак"
Решение акима Матайского сельского округа Аксуского района Алматинской области от 26 декабря 2014 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 06 февраля 2015 года № 3029
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», исполняющий обязанности акима Матайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Матайского поселкового округа от 28 декабряря 2009 года № 1 «О присвоении безымянным улицам разъездов Акозек, Береке, Жасказак в Матайском в поселковом округе наименований улиц Акозек, Береке, Жасказак» (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 13 января 2010 года № 2-4-100, опубликованного в газете «Аксу онири» от 17 апреля 2010 года № 16 (9503) следующие изменения:
в наименовании и по всему тексту указанного решения слова «в поселковом округе» заменить на слова «в сельском округе», слова «поселкового округа» на слова «сельского округа»;
в преамбуле указанного решения слова «пункта 4» заменить на слова «подпункта 4)».
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста Матайского сельского округа Кыдырбекова Серика Танирбергеновича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Матайского сельского округа
Р. Мусагулов