Балқаш ауданында мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Алматы облысы Балқаш аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 12 наурыздағы N 32 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 11 сәуірде N 2650 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Балқаш ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 08 қыркүйектегі № 137 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Балқаш ауданы әкімдігінің 08.09.2016 № 137 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 7-бабының 5-2) тармақшасына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабының 1-тармағының 14) тармақшасына сәйкес, Балқаш аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Балқаш ауданында мүгедектер үшін жұмыс орындарының жалпы санының үш проценті мөлшерінде жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау (әлеуметтік саланың мәселелеріне) жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Жүнісов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Балқаш ауданының жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы Құтпанбетов Азат Үкітайұлы

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов в Балхашском районе
Постановление акимата Балхашского района Алматинской области от 12 марта 2014 года N 32. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 апреля 2014 года N 2650. Утратило силу постановлением акимата Балхашского района Алматинской области от 08 сентября 2016 года № 137
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Балхашского района Алматинской области от 08.09.2016 № 137.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5-2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Балхашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест в Балхашском районе.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего (вопросы социальной сферы) заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Жунисов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел занятости и
социальных программ Балхашского
района" Кутпанбетов Азат Укитаевич