Қаратал ауданы бойынша барлық салық төлеушілер үшін 2014-2016 жылдарға арналған бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы
Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2014 жылғы 03 сәуірдегі N 29-125 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2014 жылы 16 сәуірде N 2673 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 45-184
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 24.04.2015 № 45-184.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Салық және бюджетке төленетін басқада міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 422-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратал ауданы аумағында қызметін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін тіркелген бірыңғай салық ставкалары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Қаратал ауданық мәслихатының 2009 жылғы 07 мамырдағы N 24-98 "Қаратал ауданы аумағында бекітілген базалық ставкалары шегінде бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде 2009 жылдың 10 маусымында 2-12-107 нөмірімен тіркелген, 2009 жылғы 19 маусымдағы аудандық "Қаратал" газетінің 26 (7030) нөмірінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, көлік және байланыс, тұрмыстық қызмет көрсету, сауда, қоғамдық тамақтану, халыққа әлеуметтік-мәдени қызмет көрсету, заңдылық, құқықтық тәртіпті, азаматтардың құқықтарын, бостандықтары мен мүдделерін қорғауды қамтамасыз ету мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы:                           В. Ли
Мәслихат хатшысы:                          Б. Смаилов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қаратал ауданы бойынша
салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы                                    Алтынхан Кемалшанұлы Нұрланов
03 сәуір 2014 жыл
Қаратал аудандық мәслихатының
2014 жылғы 03 сәуірдегі N 29-125
"Қаратал ауданы бойынша барлық
салық төлеушілер үшін 2014-2016
жылдарға арналған бірыңғай
тіркелген салық ставкаларын
белгілеу туралы" шешіміне
қосымша
Қызметін аудан аумағында жүзеге асыратын барлық салық
төлеушілер үшін 2014-2016 жылдарға арналған бірыңғай тіркелген
салық ставкларының мөлшері
Реттік N
Салық салу объектісінің атауы
Қаратал ауданы бойынша айына салық салу бірлігіне тіркелген салықтың базалық ставкаларының мөлшері (айлық есептік көрсеткіш)
1
2
3
1.
Бір ойыншымен ойын өткізуге арналған, ұтыссыз ойын автоматы.
2
2.
Біреуден артық ойыншылардың қатысуымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы.
2
3.
Ойын өткізу үшін пайдаланатын дербес компьютер
2
4.
Ойын жолы
10
5.
Карт
5
6.
Бильярд үстелі
4

Об установлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков по Каратальскому району на 2014-2016 годы
Решение маслихата Каратальского района Алматинской области от 03 апреля 2014 года N 29-125. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 16 апреля 2014 года N 2673. Утратило силу решением Каратальского районного маслихата Алматинской области от 24 апреля 2015 года № 45-184
Сноска. Утратило силу решением Каратальского районного маслихата Алматинской области от 24.04.2015 № 45-184.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" от 10 декабря 2008 года, подпункта 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Каратальский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Каратальского района согласно приложения.
2. Признать утратившим силу решение Каратальского районного маслихата от 07 мая 2009 года N 24-98 "Об установлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательшиков по Каратальскому району" (зарегистрированного в Реестре нормативных правовых актов от 10 июня 2009 года за N 2-12-107, опубликованного в районной газете "Каратал" N 26 (7030) от 19 июня 2009 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам строительства жилищно-коммунального хозяйства, транспорта и связи, бытового обслуживания, торговли, общественного питания, социально-культурного обслуживания населения, законности, правопорядка, обеспечения прав, свобод и защиты интересов населения".
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        В. Ли
Секретарь маслихата                        Б. Смаилов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учереждения "Налоговое
управление по Каратальскому
району"                                    Нурланов Алтынхан Кемалшанович
03 марта 2014 года
Приложение к решению
Каратальского районного
маслихата от 03 апреля 2014
года N 29-125 "Об установлении
единых ставок фиксированного
налога для всех налогоплательщиков
по Каратальскому району на
2014-2016 годы"
Единые ставки фиксированног налога на 2014-2016 годы для всех
налогоплательщиков осуществляющих деятельность на территории
района
N
Наименование обьекта налогооблажения
Размер единой ставки фиксированного налога на единицу налогооблажения в месяц по Каратальскому району (в месячных расчетных показатеях
1
2
3
1.
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
2
2.
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
2
3.
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
2
4.
Игровая дорожка
10
5.
Карт
5
6.
Бильярдный стол
4