Көксу ауданы бойынша бірыңғай тіркелген салық ставкаларын 2015 -2017 жылдарға белгілеу туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы N 38-2 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментімен 2015 жылы 13 қаңтарда N 2994 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 06 мамырдағы № 41-8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 06.05.2015 № 41-8 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы кодексінің 422-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Көксу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2015-2017 жылдарға қызметін Көксу ауданы аумағында жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бекітілген базалық ставкалар шегінде бірыңғай тіркелген салық ставкалары қосымшаға сәйкес белгіленсін.

Об установлении единых ставок фиксированного налога по Коксускому району на 2015-2017 годы
Решение Коксуского районного маслихата Алматинской области от 19 декабря 2014 года N 38-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 января 2015 года N 2994. Утратило силу решением Коксуского районного маслихата Алматинской области от 06 мая 2015 года № 41-8
Сноска. Утратило силу решением Коксуского районного маслихата Алматинской области от 06.05.2015 № 41-8.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года «О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)», подпункта 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Коксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить в пределах утвержденных базовых ставок единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории Коксуского района на 2015-2017 годы согласно приложения.

2. Көксу ауданы мәслихатының 2012 жылғы 12 сәуірдегі № 3-7 "Көксу ауданы бойынша барлық салық төлеушілер үшін 2012-2014 жылдарға арналған бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" (2012 жылдың 16 мамырдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2-14-129 тіркелген, 2012 жылғы 1 маусымдағы № 22(131) аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.

2. Признать утратившим силу решение Коксуского районного маслихата от 12 апреля 2012 года № 3-7 «Об установлении единых ставок фиксированного налога для всех налогоплательщиков по Коксускому району на 2012-2014 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 16 мая 2012 года № 2-14-129, опубликованного в районной газете «Нурлы Коксу» от 1 июня 2012 года № 22 (131).

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Ауданның экономикалық дамуы, жергілікті бюджет, табиғатты қорғау және ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан мәслихаты
сессиясының төрағасы М.Тастанов
Аудан мәслихатының
хатшысы Ә. Досымбеков
Көксу ауданы мәслихатының
2014 жылғы 19 желтоқсандағы
"Көксу ауданы бойынша бірыңғай тіркелген салық ставкаларын
2015-2017 жылдарға белгілеу туралы" № 38-2 шешіміне қосымша
2015-2017 жылдарға қызметін Көксу ауданы аумағында жүзеге асыратын барлық салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салық ставкалары
Рет №
Салық салу объектісінің атауы
Тіркелген салықтың
базалық ставкаларының
мөлшері (айлық есептік
көрсеткіш)
1
2
3
1
Бір ойыншымен ойын өткізуге арналған, ұтыссыз ойын автоматы
1
2
Біреуден артық ойыншылардың қатысуымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
1
3
Ойын өткізу үшін пайдаланылатын дербес компьютер
1
4
Ойын жолы
5
5
Карт
2
6
Бильярд үстелі
3

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата «По вопросам экономического развития района, местного бюджета, охраны окружающей среды и сельского хозяйства».
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата                        М. Тастанов
Секретарь районного
маслихата                                  А. Досымбеков
Приложение к решению Коксуского
районного маслихата от
19 декабря 2014 года № 38-2
«Об установлении единых ставок
фиксированного налога по Коксускому
району на 2015-2017 годы»
Единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков осуществляющих деятельность на территории Коксуского района на 2015-2017 годы
п/п №
Наименование объекта налогообложения
Размеры базовых ставок фиксированного налога (в месячных расчетных показателях)
1
2
3
1
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
1
2
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
1
3
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
1
4
Игровая дорожка
5
5
Карт
2
6
Бильярдный стол
3