Жамбыл облысы, Мойынқұм ауданы, Жиделі ауылының бағынылыстылығын өзгерту туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы 27 қарашадағы № 258 қаулысы және Жамбыл облысы мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 33-10 шешімі. Күші жойылды-Жамбыл облысы әкімдігінің 17.08.2015 № 196 қаулысымен және Жамбыл облысы мәслихатының 25.09.2015 № 40-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды-Жамбыл облысы әкімдігінің 17.08.2015 № 196 қаулысымен және Жамбыл облысы мәслихатының 25.09.2015 № 40-5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі ).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы Заңына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жамбыл облыстық мәслихаты шешIм ҚАБЫЛДАДЫ:
Жамбыл облысы Мойынқұм ауданының Жиделі ауылы Жамбыл облысы Шу ауданының әкімшілік бағыныстылығына берілсін.
Осы нормативтік құқықтық актінің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың аймақты, әкімшілік-аумақтық құрылымды, ауыл шаруашылығын дамыту мәселелері және жер учаскесін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау жөніндегі тұрақты комиссиясына және облыс әкімі аппаратының басшысы Р.С. Рахманбердиевке жүктелсін.
Осы нормативтік құқықтық акт әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс Әкімі К. Көкрекбаев
Облыстық мәслихаттың
сессиясының төрағасы М. Ескендіров
Облыстық мәслихаттың
хатшысы
Б. Қарашолақов

Об изменении подчиненности села Жидели Мойынкумского района Жамбылской области
Постановление акимата Жамбылской области от 25 сентября 2014 года № 258 и решение маслихата Жамбылской области от 11 декабря 2014 года № 33-10. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 17 августа 2015 года № 196 и Решением маслихата Жамбылской области от 25 сентября 2015 года № 40-5.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 17.08.2015 № 196 и решением маслихата Жамбылской области от 25.09.2015 № 40-5 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Передать село Жидели Мойынкумского района Жамбылской области в административное подчинение Шуского района Жамбылской области.
2. Контроль за исполнением данного совместного решения областного маслихата и постановления акимата области возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам развития региона, сельского хозяйства, административно-территориального обустройства и по рассмотрению проектов договоров по закупу земельных участков и на руководителя аппарата акима области Рахманбердиева Р.С.
3. Настоящий нормативный правовой акт вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Кокрекбаев
Председатель сессии областного маслихата М. Искандиров
Б. Карашолаков