Жамбыл облысында тауарлық және сұйытылған мұнай газын тұтыну нормаларын бекіту туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 379 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 4 ақпанда № 2493 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 2020 жылғы 30 қаңтардағы № 9 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Жамбыл облысы әкімдігінің 30.01.2020 № 9 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Газ және газбен жабдықтау туралы" Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 9 қаңтардағы Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы өкілеттіктердің аражігін ажырату мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2014 жылғы 29 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 143-ө өкіміне сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жамбыл облысында тауарлық және сұйытылған мұнай газын тұтыну нормалары осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оны ресми жариялауға мерзімді баспа басылымдарына және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне жіберуді;
3) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.

Об утверждении норм потребления товарного и сжиженного нефтяного газа в Жамбылской области
Постановление акимата Жамбылской области от 29 декабря 2014 года № 379. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 4 февраля 2015 года № 2493. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 30 января 2020 года № 9
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 30.01.2020 № 9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 9 января 2012 года "О газе и газоснабжении", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и распоряжением Премьер-Министра Республики Казахстан от 12 декабря 2014 года № 143-р "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 29 сентября 2014 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить нормы потребления товарного и сжиженного нефтяного газа в Жамбылской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе "Әділет";
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Б.Орынбековке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі К. Көкрекбаев
Жамбыл облысы әкімдігінің
2014 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 379 қаулысына қосымша
Жамбыл облысында тауарлық және сұйытылған мұнай газын тұтыну нормалары
Тауарлық газын тұтыну сипаттамасы
өлшем бірлігі (м³)
айлық тұтыну нормасы
1.
Тамақ дайындау (газ плитасы және орталықтандырылған ыстық сумен жабдықтау болған жағдайда)
1 адамға
10
2.
Орталықтандырылған ыстық сумен жабдықтау болмаған жағдайда (газбен су қыздырғыш болмаған жағдайда)
1 адамға

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Б. Орынбекова.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Кокрекбаев
Приложение к постановлению
акимата Жамбылской области
от 29 декабря 2014 года № 379
Нормы потребления товарного и сжиженного нефтяного газа в Жамбылской области
Характеристика потребления товарного газа
единица измерения (м³)
месячная норма потребления
1.
Приготовление пищи (наличии газовой плиты и централизованного горячего водоснабжения)
на 1 человека
10
2.
При отсутствии централизованного горячего водоснабжения (при отсутствии газового водонагревателя)
на 1 человека