"Тараз қаласы бойынша әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2013 жылғы 8 қазандағы № 19-7 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі № 28-3 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 5 мамырда № 2207 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2019 жылғы 15 ақпандағы № 42-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 15.02.2019 № 42-6 шешімімен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына және "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 қаулысына сәйкес, Тараз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Тараз қаласы бойынша әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидасын бекiту туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2013 жылғы 8 қазандағы № 19-7 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2037 болып тіркелген, 2013 жылы 20 қарашада № 47 "Жамбыл Тараз" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
Аталған шешіммен бекітілген Тараз қаласы бойынша әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидасының:
7 тармағындағы "50 000" сандары "100 000" сандарымен ауыстырылсын, "(елу мың)" сөздері "(жүз мың)" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Тараз қалалық мәслихатының білім беру, денсаулық сақтау, мәдениет, жастар саясаты және әлеуметтік орта жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2014 жылдың 1 мамырынан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Тараз қалалық мәслихаты
сессиясының төрағасы Қ. Жетібаев
Тараз қалалық
мәслихатының хатшысы Б. Нарбаев

О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 8 октября 2013 года № 19-7 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан по городу Тараз"
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 30 апреля 2014 года № 28-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 5 мая 2014 года № 2207. Утратило силу решением Таразского городского маслихата Жамбылской области от 15 февраля 2019 года № 42-6
Сноска. Утратило силу решением Таразского городского маслихата Жамбылской области от 15.02.2019 № 42-6 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата от 8 октября 2013 года № 19-7 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан по городу Тараз" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2037, опубликованное 20 ноября 2013 года в газете "Жамбыл-Тараз" № 47) следующие изменения:
В Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан по городу Тараз утвержденных данным решением:
в пункте 7 цифры "50 000" заменить цифрами "100 000", слова "(пятьдесят тысяч)" заменить словами "(сто тысяч)".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Таразского городского маслихата по образованию, здравоохранению, культуре, молодежной политике и социальной сфере.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 мая 2014 года.
Председатель сессии
Таразского городского маслихата К. Жетибаев
Секретарь Таразского
городского маслихата Б. Нарбаев