Айшабибі ауылындағы № 1, 2, 3, 4, 5, 6 жаңа көшелерге атау беру туралы
Айшабибі ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 3 қарашадағы № 28 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 2 желтоқсанда № 2405 болып тіркелді
«Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы» Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес және Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы ономастика комиссиясының 2014 жылғы 17 қыркүйектегі қорытындысы негізінде ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Айшабибі ауылдық округіне қарасты Айшабибі ауылындағы:
№1жаңа көшесіне - Дінмұхамед Қонаев атауы берілсін;
№2 жаңа көшесіне - Манан Абдуалиев атауы берілсін;
№3 жаңа көшесіне - Асанбай Асқаров атауы берілсін;
№4 жаңа көшесіне - Әйтеке би атауы берілсін;
№5 жаңа көшесіне - Қазыбек би атауы берілсін;
№6 жаңа көшесіне - Ақкөл атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Айшабибі ауылдық округі әкімі аппаратының іс-жүргізушісі бас маманы Ормаханов Дәулет Сержанбекұлына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Айшабибі ауылдық округінің әкімі
Р. Сеитов

О присвоении наименования новым улицам № 1, 2, 3, 4, 5, 6 в ауле Айшабиби
Решение акимата Айшабибинского аульного округа Жамбылской области от 3 ноября 2014 года № 28. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 2 декабря 2014 года № 2405
Согласно подпункта 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан «Об административно - территориальном устройстве Республики Казахстан» от 8 декабря 1993 года и заключению комиссии по ономастике при акимате Жамбылской области от 17 сентября 2014 года РЕШИЛ:
1. В селе Айшабиби аульного округа Айшабиби:
новой улице №1 - присвоить имя Динмухамеда Конаева;
новой улице №2 - присвоить имя Манана Абдуалиева;
новой улице №3 - присвоить имя Асанбая Аскарова;
новой улице №4 - присвоить имя Айтеке би;
новой улице №5 - присвоить имя Казыбек би;
новой улице №6 - присвоить имя Аккол.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на главного спецалиста по делопроизводству аппарата акима Айшабибинского аульного округа Ормаханова Даулета Сержанбековича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Айшабибинского
аульного округа
Р.Сеитов