"Т. Рысқұлов ауданы бойынша аз қамтылған отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегiн көрсету қағидаларын бекiту туралы" Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2013 жылғы 29 наурыздағы № 10-6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 наурыздағы № 23-10 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 сәуірде № 2187 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Т.Рысқұлов ауданы мәслихатының 2020 жылғы 7 қыркүйектегі № 59-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Т.Рысқұлов ауданы мәслихатының 07.09.2020 № 59-5 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуiрдегi Заңының 97-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Т. Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Т.Рысқұлов ауданы бойынша аз қамтылған отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегiн көрсету Қағидаларын бекiту туралы" Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2013 жылғы 29 наурыздағы № 10-6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1911 болып тіркелген, 2013 жылы 16 сәуірінде № 32-33 "Құлан таңы – Огни Кулана" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
Аталған шешімнің қосымшасындағы 4-1 тармағындағы келесі сөздер алып тасталсын:
сондай-ақ жекешелендiрiлген тұрғын үй-жайларында (пәтерлерде), жеке тұрғын үйде пайдалануда тұрған дәлдiк сыныбы 2,5 электр энергиясын бiр фазалық есептеуiштiң орнына орнатылатын тәулiк уақыты бойынша электр энергиясының шығынын саралап есепке алатын және бақылайтын, дәлдiк сыныбы 1-ден төмен емес электр энергиясын бiр фазалық есептеуiштiң құнын төлеуге жеткiзушi ұсынған шот бойынша.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет және өзін-өзі басқаруды дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешiм әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және бірінші ресми жарияланғаннан кейiн он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы хатшысы
Ш. Мырзалиев Ш. Мырзалиев

О внесении изменений в решение Т. Рыскуловского районного маслихата от 29 марта 2013 года № 10-6 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по Т. Рыскуловскому району"
Решение маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 28 марта 2014 года № 23-10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 24 апреля 2014 года № 2187. Утратило силу решением маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 7 сентября 2020 года № 59-5
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 07.09.2020 № 59-5 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Т.Рыскуловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Т.Рыскуловского районного маслихата от 29 марта 2013 года № 10-6 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) по Т.Рыскуловскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1911, опубликовано в районной газете "Құлан таңы – Огни Кулана" № 32-33 от 16 апреля 2013 года) следующие изменения:
В приложении данного решения, в пункте 4-1 исключить следующие слова:
а также счету на оплату стоимости однофазного счетчика электрической энергии с классом точности не ниже 1 с дифференцированным учетом и контролем расхода электроэнергии по времени суток, устанавливаемого взамен однофазного счетчика электрической энергии с классом точности 2,5, находящегося в использовании в приватизированных жилых помещениях (квартирах), индивидуальном жилом доме.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по развитию местного самоуправления, экономике, финансов и бюджета районного маслихата.
3. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь
районного маслихата районного маслихата
Ш. Мырзалиев Б. Шамаев