Т.Рысқұлов ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын және коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму, кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 наурыздағы № 23-11 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 сәуірде № 2190 болып тіркелді. Күші жойылғыан - Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 18 қазандағы № 19-24 шешімімен
Күші жойылғыан - Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 18.10.2017 № 19-24 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "Коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын есептеудің үлгі қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 22 қарашадағы № 1370 қаулысына сәйкес Т.Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мыналар бекітілсін:
1) осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес Т. Рысқұлов ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормалары;
2) осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес Т. Рысқұлов ауданы бойынша коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму, кәдеге жарату тарифтері;

Об утверждении нормы образования и накопления коммунальных отходов и тарифы на сбор, вывоз, захоронение,утилизацию коммунальных отходов по району Т.Рыскулова
Решение маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 28 марта 2014 года № 23-11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 24 апреля 2014 года № 2190. Утратило силу решением маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 18 октября 2017 года № 19-24
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 18.10.2017 № 19-24 (по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, статьей 6 Закон Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 ноября 2011 года № 1370 "Об утверждении Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов" маслихат района Т.Рыскулова РЕШИЛ:
1. Утвердить:
1) нормы образования и накопления коммунальных отходов по району Т. Рыскулова согласно приложению 1 к настоящему решению;
2) тарифы на сбор, вывоз, захоронение, утилизацию коммунальных отходов району по Т. Рыскулова согласно приложению 2 к настоящему решению;

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет және өзін-өзі басқаруды дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы Жантақбаев Бағдат Болатұлына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы хатшысы
Ш. Мырзалиев Б. Шамаев
Т. Рысқұлов ауданы мәслихатының
2014 жылдың 28 науырыздағы
№ 23-11 шешіміне 1 қосымша
Т.Рысқұлов ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтардың қалыптасу көздері
Есептік бірлік
Коммуналдық қалдықтардың жылдық жинақталу нормасы, текше метр
1
Тұрмысқа жайлы тұрғын үйлер:
Жайсыз тұрғын үйлер:
Орталық жылу жүйесі немесе газбен жылытылатын үйлер
Тас көмірмен жылытылатын үйлер
1 тұрғын
0,89
0,8
1,5
2
Жатақханалар, интернаттар, балалар үйлерi, қарттар үйлерi және сол сияқтылар
1 орын
1,1
3
Қонақ үйлер, санаторийлер, демалыс үйлерi
1 орын
1,5
4
Балабақшалар, бөбекжайлар
1 орын

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии районного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета и развития местного самоуправления Жантакбаева Багдата Болатовича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь
районного маслихата районного маслихата
Ш. Мырзалиев Б. Шамаев
Приложение 1 к решению
маслихата района Т. Рыскулова
№ 23-11 от 28 марта 2014 года
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по району Т. Рыскулова
Источник образования коммунальных отходов
Расчетная единица
Норма накопления коммунальных отходов в год, кубический метр
1
Благоустроенные жилые дома:
Неблагоустроенные жилые дома:
при центральном отоплении и газом
при отоплении каменным углем
1 житель
0,89
0,89
1,5
2
Общежития, интернаты, детские дома, дома престарелых и тому подобное
1 место
1,1
3
Гостиницы, санатории, дома отдыха
1 место
1,5
4
Детские сады, ясли
1 место