2015 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық әкімдігінің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 546 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 қаңтарда № 2465 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20-бабына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 Қаулысына сәйкес, жұмыссыздар үшін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мақсатында, Талас ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын.
2. "Талас ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ғалым Тамабекұлы Қартабаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2015 жылдың 5 қаңтарынан туындайтын қатынастарға таралады.
Аудан әкімі Б. Рысмендиев
КЕЛІСІЛДІ
"Жамбыл облыстық ішкі істер
департаментінің Талас аудандық
ішкі істер бөлімі"мемлекеттік
мекемесінің бастығы
А. Айхимбеков
"23" желтоқсан 2014 ж.
Қазақстан Республикасы қорғаныс
министрлігінің "Жамбыл облысы
Қаратау қаласының қорғаныс
істері жөніндегі біріктірілген
бөлімі" Республикалық мемлекеттік
мекемесінің бастығы
К. Симтиков
"23" желтоқсан 2014 ж.
Қазақстан Республикасы Әділет
министрлігі Жамбыл облысының
Әділет департаменті Талас ауданының
Әділет басқармасы мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Р. Өміралиев
"23" желтоқсан 2014 ж.
Талас аудандық Сотының
төрағасы
Ж. Джумабеков
"23" желтоқсан 2014 ж.
Талас ауданы әкімдігінің
2014 жылғы "23" желтоқсандағы
№ 546 қаулысына қосымша
Ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс

Об организации общественных работ на 2015 год
Постановление акимата Таласского района Жамбылской области от 23 декабря 2014 года № 546. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 20 января 2015 года № 2465
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" в целях организации общественных работ для безработных, акимат Таласского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организации, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, определить спрос и предложение на общественные работы согласно приложению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата Таласского района" обеспечить организацию общественных работ в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Картабаева Галыма Тамабековича.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникающие с 5 января 2015 года.
Аким района
Б. Рысмендиев
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного учреждение
"Отдел внутренних дел Таласского района
департамента внутренних дел
Жамбылской области"
А. Айхимбеков
"23" декабря 2014 г.
Начальник Республиканского
государственного учреждение
"Объединенный отдел по делам
обороны города Каратау Жамбылской
области" министерства обороны
Республики Казахстан
К. Симтиков
"23" декабря 2014 г.
Начальник государственного
учреждение "Управления юстиции
Таласского района департамента
юстиции Жамбылской области
министерства юстиции
Республики Казахстан"
Р. Омиралиев
"23" декабря 2014 г.
Председатель Таласского
районного Суда
Ж. Джумабеков
"23" декабря 2014 г.
Приложение к постановлению
акимата Таласского района
№ 546 от "23" декабря 2014года
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, спрос и предложение на общественные работы

Ескерту. 1–қосымша жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Талас аудандық әкімдігінің 29.04.2015 № 197 қаулысымен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2015 жылдың 1 мамырынан туындайтын қатынастарға таралады).
Ұйымның атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Көлемі мен нақты жағдайлары
Қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері (теңге)
Сұраныс
Ұсыныс
1
"Таза қала-Қаратау" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қала аймағын санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Толық жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
40000
Жергілікті бюджет
3
3
2
"Талас ауданы әкімдігі мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Мәдениет кешені" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
"Орталық саябақ" пен "Ақжелкен" жазғы жүзу бассейнінде қосалқы жұмыстар жасау, санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Толық жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
40000
Жергілікті бюджет
3
3
3
"Талас ауданы әкімдігі білім бөлімінің
"Жұрындысай балалар сауықтыру лагері" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
"Жұрындысай" балалар сауықтыру лагерінде қосалқы жұмыстар жасау, санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Толық жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
40000
Жергілікті бюджет
5
5
4
"Талас ауданы Қаратау қаласы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қала тұрғындарына, пәтер иелеріне коммуналдық қызмет көрсету
Толық жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
40000
Жергілікті бюджет
2
2
5
"Талас ауданы Ақкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Толық жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
40000
Жергілікті бюджет
2
2
6
"Талас ауданы Берікқара ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылдық округтің аймағын санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Толық жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
40000
Жергілікті бюджет
2
2
7
"Талас ауданы әкімдігінің ауыл шаруашылық бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Толық жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
40000
Жергілікті бюджет
1
1
8
"Талас ауданы әкімдігінің ішкі саясат бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Толық жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
40000
Жергілікті бюджет
1
1
9
"Халыққа қызмет көрсету
орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Талас
аудандық бөлімі
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Толық жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
40000
Жергілікті бюджет
2
2
10
"Жылжымайтын мүлік орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік мекемесінің Талас аудандық бөлімшесі
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Толық жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
40000
Жергілікті бюджет
1
1
11
"Талас ауданы әкімдігі кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімінің "Талас аудандық бизнес-инкубаторы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Толық жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
40000
Жергілікті бюдже
2
2
12
"Қазпошта акционерлік қоғамы Жамбыл облыстық филиалының "Талас аудандық пошта байланыс торабы"
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Толық жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
40000
Жергілікті бюдже
1
1
13
Жамбыл облысы Әділет департаментінің "Сот актілерін орындау бойынша "Талас аудандық аумақтық бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Толық жұмыс күні жағдайында және икемді кесте бойынша
40000
Жергілікті бюдже
2
2
Барлығы:
27
27

Сноска. Приложение 1 – в редакции постановления Таласского районного акимата Жамбылской области от 29.04.2015 № 197 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникающие с 1 мая 2015 года).
Наименование организации
Виды
Объемы и конкретные условия общественных работ
Размеры оплата труда участников и источники их финансирования, тенге
Спрос
Предложение
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Таза қала-Қаратау"
Санитарная очистка благоустройство и озеленение территории города
На условиях полного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
3
3
2
Государственное коммунальное казенное предприятие "Культурный комплекс" отдела культуры и развития языков акимата Таласского района"
Подсобная работа, санитарная очистка, благоустройство и озеленение центрального парка и летнего плавательного бассейна "Акжелкен"
На условиях полного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
3
3
3
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детский оздоровительный лагерь Журындысай" отдела образования акимата Таласского района"
Подсобная работа, санитарная очистка, благоустройство и озеленение детского оздоровительного лагеря "Журындысай"
На условиях полного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
5
5
4
Коммунальное государственое учреждение "Аппарат акима города Каратау Таласского района"
Оказывания коммунальных услуг жителям города и хозяивам квартир
На условиях полного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
2
2
5
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Аккольского сельского округа Таласского района"
Санитарная очистка благоустройство и озеленение территории сельского округа
На условиях полного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
2
2
6
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Бериккаринского сельского округа Таласского района"
Санитарная очистка благоустройство и озеленение территории сельского округа
На условиях полного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
2
2
7
Коммунальное государственное учреждение "Отдел сельского хозяйство акимата Таласского района"
Техническая помощь в оформлении документов
На условиях полного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
1
1
8
Коммунальное государственное учреждение "Отдел внутренней политики акимата Таласского района"
Техническая помощь в оформлении документов
На условиях полного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
1
1
9
Таласский районный отдел республиканского государственного предприятия "Цент обслуживание населения"
Техническая помощь в оформлении документов
На условиях полного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
2
2
10
Таласское районное отделение республиканского государственного прелприятия на праве хозяйственного ведения "Центр по недвижимости"
Техническая помощь в оформлении документов
На условиях полного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
1
1
11
Коммунальное государственное учреждение "Таласский районный бизнес-инкубатор" отдела предприниматель ства и промышленности акимата Таласского района"
Техническая помощь в оформлении документов
На условиях полного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
2
2
12
Жамбылский областной филиал акционерного общества Казпочта Таласский районный узел почтовой связи
Техническая помощь в оформлении документов
На условиях полного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
1
1
13
Таласский районный территориальный отдел по исполнению судебных актов департамента юстиции Жамбылской области
Техническая помощь в оформлении документов
На условиях полного рабочего дня и по гибкому графику
40000
Местный бюджет
2
2
Итого
27
27