Шу ауданы аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 35-9 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 23 қаңтарда № 2475 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 ақпандағы № 50-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 18.02.2016 № 50-6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы Заңының 10 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу мақсатында Шу ауданының аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орындары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет, салық, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту, қоғамдық құқықтық тәртіпті сақтау, табиғатты пайдалану, өнеркәсіп салаларын, құрылысты, көлікті, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлікті өркендету, жер учаскесін немесе өзге де жылжымайтын мүлікті сатып алу туралы шарттар жобаларына қарау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарына мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Мәслихат хатшысы
А. Мұқатаев Б. Саудабаев
Шу аудандық мәслихатының
2014 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 35-9 шешіміне қосымша
Шу ауданы аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орындарының тізбесі
Елді мекендер атауы
Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орындары
1.
Шу қаласы
Қосқұдық мөлтек ауданы,
Продольная көшесі,
Қайрат Рысқұлбеков атындағы стадионы
2.
Төле би ауылы
Балуан Шолақ көшесі,
Сары Хасенов атындағы стадионы

О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Шуского района
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 23 декабря 2014 года № 35-9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 23 января 2015 года № 2475. Утратило силу решением Шуского района Жамбылской области от 18 февраля 2016 года № 50-6
Сноска. Утратило силу решением Шуского района Жамбылской области от 18.02.2016 № 50-6 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. В целях дополнительного регламентирования порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций определить места проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Шуского района согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике, финансов, бюджету, налогу, развитию местного самоуправления, соблюдению общественного правопорядка, природопользованию, промышленности, строительства, транспорта, сельского хозяйства и предпринимательства и рассмотрению проектов договоров по закупу земельных участков и прочего недвижимого имущества.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня его государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь маслихата
А. Мукатаев Б. Саудабаев
Приложение к решению
Шуского районного маслихата
№ 35-9 от 23 декабря 2014 года
Перечень мест проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Шуского района
Наименование населенного пункта
Место проведеия мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций
1.
город Шу
микрорайон "Коскудук",
улица Продольная,
стадион им. Кайрата Рыскулбекова
2.
аул Толе би
ул. Балуан Шолака,
стадион им. Сары Хасенова.