Өндіріс ауылдық округінің "Штаб" елді мекенінде карантин режимін енгізе отырып карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы
Жамбыл облысы Шу ауданы Өндіріс ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 19 ақпандағы № 2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 19 наурызда № 2133 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Шу ауданы Өндіріс ауылдық округі әкімі аппаратының 3 қыркүйектегі № 27 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Шу ауданы Өндіріс ауылдық округі әкімі аппаратының 03.09.2015 № 27 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына және Шу ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2014 жылғы 12 ақпандағы № 40 ұсынысы негізінде Өндіріс ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мүйізді ірі қара малының арасынан қарасан ауруының анықталуына байланысты, Өндіріс ауылдық округінің "Штаб" елді мекенінде карантин режимін енгізе отырып карантин аймағының ветеринариялық режимі белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Өндіріс ауылдық округі әкімі аппаратының ветеринар бас маманы Нагипа Сейдалықызы Урахатоваға жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Өндіріс ауылдық округінің әкімі А. Саулебаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Жамбыл облысы ішкі істер
Департаментінің Шу аудандық
ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы
Иманбаев Ерлан Болатович
"19" ақпан 2014 жыл
"Шу ауданы бойынша Мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау
басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы
Болотин Михайл Анатольевич
"19" ақпан 2014 жыл
"Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
министрлігі Ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Шу аудандық аумақтық
инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің басшысы
Тансыков Сейтказы Тлеубердиевич
"19" ақпан 2014 жыл

Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением карантинного режима на территории населенного пункта "Штаб" Ондирисского аульного округа
Решение акима Ондирисского аульного округа Шуского района Жамбылской области от 19 февраля 2014 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 19 марта 2014 года № 2133. Утратило силу решением аппарата акима Ондирисского аульного округа Шуского района Жамбылской области от 3 сентября 2015 года № 27
Сноска. Утратило силу решением аппарата акима Ондирисского аульного округа Шуского района Жамбылской области от 03.09.2015 № 27.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Шуского района за № 40 от 12 февраля 2014 года аким Ондирисского аульного округа РЕШИЛ:
1. Установить ветеринарный режим карантинной зоны с введением карантинного режима на территории населенного пункта "Штаб" Ондирисского аульного округа, в связи с выявлением эмфизематозный карбункул болезни крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста ветеринара аппарата акима Ондириского аульного округа Урахатову Нагипу Сейдалиевну.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Ондириского аульного округа А. Саулебаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Управление санитарно-эпидемиологического
надзора по Шускому району"
Болотин Михайл Анатольевич
"19" февраля 2014 год
Руководитель государственного учреждения
"Отдел внутренних дел Шуского района
Департамента внутренних дел Жамбылской области"
Иманбаев Ерлан Болатович
"19" февраля 2014 год
Руководитель государственного учреждения
"Шуская районная территориальная
инспекция комитета ветеринарного
контроля и надзора Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан"
Тансыков Сейтказы Тлеубердиевич
"19" февраля 2014 год