Қосымша мамандандырылған емдік өнімдерді беру туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2014 жылғы 15 сәуірдегі XХІV сессиясының № 278 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 17 cәуірде № 2592 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облыстық мәслихатының 2021 жылғы 25 ақпандағы № 34 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облыстық мәслихатының 25.02.2021 № 34 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" 2009 жылғы 18 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қарағанды облыстық мәслихаты, ШЕШТІ:
1. Дәрілік зат амбулаториялық емдеу кезінде тегін берілетін азаматтардың жекелеген санаттарына қосымша:
"Гомоцистинурия" диагнозы бар азаматтарға - мамандандырылған емдік өнімдер берілсін (рецепт бойынша).
2. Шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың әлеуметтік-мәдени даму және халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына (Әдекенов С.М) жүктелсін.
3. Осы шешім ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
С. Әдекенов
Облыстық мәслихаттың хатшысы
Н. Дулатбеков

О предоставлении дополнительных специализированных лечебных продуктов
Решение XХIV сессии Карагандинского областного маслихата от 15 апреля 2014 года № 278. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 17 апреля 2014 года № 2592. Утратило силу решением Карагандинского областного маслихата от 25 февраля 2021 года № 34
Сноска. Утратило силу решением Карагандинского областного маслихата от 25.02.2021 № 34 (вводится в действие со дня его официального опубликования).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Дополнительно предоставить отдельным категориям граждан, при амбулаторном лечении которых лекарственное средство отпускается бесплатно:
гражданам с диагнозом: "Гомоцистинурия" - специализированный лечебный продукт (по рецепту).
2. Контроль за исполнением решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по социально-культурному развитию и социальной защите населения (Адекенов С.М.).
3. Данное решение вводится в действие со дня его официального опубликования.
Председатель сессии
С. Адекенов
Секретарь областного маслихата
Н. Дулатбеков