"Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беретін ұйымдарға құжаттар қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Қарағанды облысы әкімдігінің 2014 жылғы 18 тамыздағы N 43/04 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 18 қыркүйекте N 2744 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 5 маусымдағы № 30/07 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы әкімдігінің 05.06.2015 № 30/07 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 31 мамырдағы "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беретін ұйымдарға құжаттар қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" № 599 қаулысына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беретін ұйымдарға құжаттар қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік жасайтын орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                Н. Әбдібеков
Қарағанды облысы әкімдігінің
2014 жылғы 18 тамыздағы
№ 43/04 қаулысымен
бекітілген
"Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беретін ұйымдарға құжаттар қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Қарағанды облысындағы техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беретін оқу орындары (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті беруші) "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беретін ұйымдарға құжаттар қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызметті (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) беруші болып табылады, мекен – жайлары және телефондары осы Регламентке 1 қосымшада көрсетілген.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижелерін беру техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беретін оқу орындарының базасында жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны - қағаз түрінде.
3. Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беретін оқу орнына құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі болып табылады.
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің нысаны - қағаз түрінде, техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат.

Об утверждении регламента государственной услуги "Прием документов в организации технического и профессионального, послесреднего образования"
Постановление акимата Карагандинской области от 18 августа 2014 года № 43/04. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 18 сентября 2014 года № 2744. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 5 июня 2015 года № 30/07
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 05.06.2015 № 30/07 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2014 года № 599 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Прием документов в организации технического и профессионального, послесреднего образования" акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Прием документов в организации технического и профессионального, послесреднего образования".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               Н. Абдибеков
Утвержден
постановлением
акимата Карагандинской области
от 18 августа 2014 года
№ 43/04
Регламент оказания
государственной услуги "Прием документов в организации технического и профессионального, послесреднего образования"
1. Общие положения
1. Услугодателями государственной услуги "Прием документов в организации технического и профессионального, послесреднего образования" (далее – государственная услуга) являются учебные заведения технического и профессионального, послесреднего образования Карагандинской области (далее – услугодатель), адреса и телефоны которых указаны в приложении 1 к настоящему Регламенту.
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются на базе учебного заведения технического и профессионального, послесреднего образования.
2. Форма оказания государственной услуги - бумажная.
3. Результатом оказания государственной услуги является расписка о приеме документов в учебное заведение технического и профессионального, послесреднего образования.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги – бумажная, расписка о приеме документов в учебное заведение технического и профессионального, послесреднего образования.

2. Мемлекеттiк қызмет көрсету процесiнде көрсетiлетiн қызметтi берушiнiң құрылымдық бөлiмшелерiнiң (қызметкерлерiнiң) iс-қимыл тәртiбiн сипаттау
4. Қабылдау туралы еркін нысандағы өтініштің болуы мемлекеттік қызметті көрсету бойынша процедураны (іс-қимылды) бастау үшін негіз болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету процесі құрамына енетін процедуралар (іс-қимылдар) мазмұны:
1 іс-қимыл – қабылдау комиссиясы қызметкерінің "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беретін ұйымдарға құжаттар қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 31 мамырдағы № 599 қаулысымен бекітілген "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беретін ұйымдарға құжаттар қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі - Стандарт) 9 тармағында қарастырылған талаптарға құжаттардың сәйкестігін қарауы және қабылдауы. 10 (он) минут ішінде;
2 іс-қимыл – барлық құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат беру. 5 (бес) минут ішінде.
Көрсетілетін қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты – 15 минуттан аспайды.
6. Осы Регламенттің 5 тармағында көрсетілген 1 іс-қимыл бойынша мемлекеттік қызмет көрсету процедурасының (іс-қимылының) нәтижесі қабылдау комиссиясы қызметкерінің құжаттарды қабылдауы болып табылады. Қабылдау комиссиясы қызметкерімен қабылданған құжаттар топтамасы осы Регламенттің 5 тармағында көрсетілген 2 іс-қимылды бастау үшін негіз болып табылады. Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орнына құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат осы Регламенттің 5 тармағында көрсетілген 2 іс-қимыл нәтижесі болып табылады.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсету процесiнде көрсетiлетiн қызмет берушiнiң құрылымдық бөлiмшелерiнiң (қызметкерлерiнiң) өзара iс-қимыл тәртiбiн сипаттау
7. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің тізбесі:
қабылдау комиссиясының қызметкері.
8. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті процедуралар (іс-қимылдар) сипаты:
1) түскен құжаттарды қабылдау және кіріс құжаттары журналына тіркеу. 10 (он) минуттан аспайтын уақыт ішінде;
2) барлық құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат беру. 5 (бес) минут ішінде.
Рәсiмдердiң (iс-қимылдардың) реттiлiгiн сипаттау осы Регламентке 23 қосымшаларына сәйкес, әрбiр рәсiмді (iс-қимылды) өту блок-схемасында және мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процесстерінің анықтамалығында көрсетілген.
"Техникалық және кәсіптік, орта
білімнен кейінгі білім беретін
ұйымдарға құжаттар қабылдау"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
1 қосымша
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет бойынша білім беру ұйымдарының байланыс мәліметтері
Білім саласындағы мемлекеттік қызметті көрсету бойынша функцияны іске асыратын білім беру ұйымының атауы
Орналасқан жері, мекен-жайы
Байланыс телефоны
1
2
3
"Қарағанды политехникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Қарағанды қаласы, Бухар-Жырау даңғылы, 9

2. Описание порядка действий структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является наличие заявления о приеме в произвольной форме.
5. Содержание процедур (действий), входящих в состав процесса оказания государственной услуги:
действие 1- прием и рассмотрение документов сотрудником приемной комиссии на соответствие предъявляемым требованиям предусмотренным пунктом 9 стандарта государственной услуги "Прием документов в организации технического и профессионального, послесреднего образования", утвержденному постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 мая 2014 года № 599 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Прием документов в организации технического и профессионального, послесреднего образования" (далее - Стандарт). В течение 10 (десяти) минут;
действие 2 - выдача расписки о получении всех документов. В течение 5 (пяти) минут.
Максимальное допустимое время обслуживания услугополучателя – не более 15 минут.
6. Результатом процедуры (действия) по оказанию государственной услуги по действию 1, указанному в пункте 5 настоящего Регламента, является прием документов сотрудником приемной комиссии. Пакет документов, принимаемый сотрудником приемной комиссии является основанием для начала выполнения действия 2, указанного в пункте 5 настоящего Регламента. Результатом действия 2, указанного в пункте 5 настоящего Регламента, является расписка о приеме документов в учебное заведение технического и профессионального, послесреднего образования.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
сотрудник приемной комиссии.
8. Описание процедур (действий), необходимых для оказания государственной услуги:
1) прием и регистрация поступающих документов в журнале входящей документации. Не более 10 (десяти) минут;
2) выдача расписки о получении всех документов. В течение 5 (пяти) минут.
Описание последовательности процедур (действий) указано в блок-схеме прохождения каждого действия (процедуры) и справочнике бизнес – процессов оказания государственной услуги, согласно приложению 23 к настоящему Регламенту.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Прием документов в организации
технического и профессионального,
послесреднего образования"
Контактные данные организаций образования по оказанию государственной услуги
Наименование организации образования, осуществляющих функции по оказанию государственной услуги в области образования
Месторасположение, адрес
Контактный телефон
1
2
3
Коммунальное государственное казенное предприятие "Карагандинский политехнический колледж"
Город Караганда, проспект Бухар-Жырау, 9

8(7212) 411725, 411722
"Қарағанды гуманитарлық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Қарғанды қаласы, Бейбітшілік гүлзары, 22
8(7212) 561270, 411692, 561270
"Тәттімбет атындағы Қарағанды өнер колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Қарағанды қаласы Комисcаров көшесі, 36
8(7212) 411037,410559, 410729
"Теміртау политехникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Теміртау қаласы, Республика даңғылы, 26
8(7213) 953425, 953426
Абай Құнанбаев атындағы "Саран гуманитарлық-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Сарань қаласы, Ленин даңғылы, 14
8(7213) 953425, 953426
"Шахтинск технологиялық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Шахтинск қаласы, Абай даңғылы, 9
8(72156) 50563, 53561
"Мичурин аграрлық-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Қарағанды облысы, Абай ауданы, Агрогородок ауылы
8(72131) 90300
"Қарқаралы ауылшаруашылық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Қарқаралы қаласы, В. Рей көшесі, 50
8(72146) 31860, 32073
"Жезқазған политехникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Жезқазған қаласы, Байқоңыр көшесі, 19
8(7102) 761923, 762669 762014
"Жезқазған гуманитарлық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Жезқазған қаласы, Гагарин көшесі, 74
8(7102) 760490, 760489
"Жезқазған музыкалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Жезқазған қаласы, Байқоңыр көшесі, 17
8(7102) 762472, 72426
"А. Мусин атындағы Балқаш гуманитарлы-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Балқаш қаласы, Қараменде би көшесі, 17
8(71036) 66464, 42716
"Қарағанды мемлекеттік медициналық университеті" республикалық мемлекеттік кәсіпорны жанындағы медициналық колледж
Қарағанды қаласы, Гоголь көшесі, 40
8(7212) 513479, 518931
"Қарағанды қаласының медициналық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Қарағанды қаласы, Чкалов көшесі, 9
8(7212) 414501, 414991
"Жезқазған қаласының медициналық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Жезқазған қаласы, Тарадай көшесі, 8
8(7102) 722960, 722969
"Балқаш қаласының медициналық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Балқаш қаласы, Желтоқсан көшесі, 23
8(71036) 48550, 42815
"Қарағанды коммерциялық колледжі" жеке меншік мекемесі
Қарағанды қаласы, Бейбітшілік гүлзары, 50
8(7212) 563865, 562324
"Қарағанды сән колледжі" жеке меншік мекемесі
Қарағанды қаласы, Ермеков көшесі, 11/2
8(7212) 477145, 476230
"Сервис колледжі" жеке меншік мекемесі
Қарағанды қаласы, 11 "А" ықшам ауданы

8(7212) 411725, 411722
Коммунальное государственное казенное предприятие "Карагандинский гуманитарный колледж"
Город Караганда, Бульвар Мира, 22
8(7212) 561270, 411692 561270
Коммунальное государственное казенное предприятие "Карагандинский колледж искусств имени Таттимбета"
Город Караганда, улица Комисcарова, 36
8(7212) 411037, 410559, 410729
Коммунальное государственное казенное предприятие "Темиртауский политехнический колледж"
Город Темиртау, проспект Республики, 26
8(7213) 953425, 953426
Коммунальное государственное казенное предприятие "Саранский гуманитарно-технический колледж" им. Абая Кунанбаева"
Город Сарань, проспект Ленина, 14
8(72137) 51180, 51181
Коммунальное государственное казенное предприятие "Шахтинский технологический колледж"
Город Шахтинск, проспект Абая, 9
8(72156) 50563, 53561
Коммунальное государственное казенное предприятие "Мичуринский аграрно-технический колледж"
Абайский район, село Агрогородок
8(72131) 90300
Коммунальное государственное казенное предприятие "Каркаралинсий сельскохозяйственный колледж"
Город Каркаралинск, улица В.Рей, 50
8(72146) 31860, 32073
Коммунальное государственное казенное предприятие "Жезказганский политехнический колледж"
Город Жезказган, улица Байконур, 19
8(7102) 761923,762669, 762014
Коммунальное государственное казенное предприятие "Жезказганский гуманитарный колледж"
Город Жезказган, улица Гагарина, 74
8(7102) 760490, 760489
Коммунальное государственное казенное предприятие "Жезказганский музыкальный колледж"
Город Жезказган, улица Байконур, 17
8(7102) 762472, 724261
Коммунальное государственное казенное предприятие "Балхашский гуманитарно-технический колледж имени А. Мусина"
Город Балхаш, улица Караменде би, 17
8(71036) 66464, 42716
Медицинский колледж при республиканском государственном предприятии "Карагандинский Государственный Медицинский Университет"
Город Караганда, улица Гоголя, 40
8(7212) 513479, 518931
Коммунальное государственное казенное предприятие "Медицинский колледж города Караганды"
Город Караганда, улица Чкалова, 9
8(7212) 414501, 414991
Коммунальное государственное казенное предприятие "Медицинский колледж города Жезказгана"
Город Жезказган, улица Тарадая, 8
8(7102) 722960, 722969
Коммунальное государственное казенное предприятие "Медицинский колледж города Балхаша"
Город Балхаш, улица Желтоксан, 23
8(71036) 48550, 42815
Частное учреждение "Карагандинский коммерческий колледж"
Город Караганда, Бульвар Мира, 50
8(7212) 563865, 562324
Частное учреждение "Карагандинский колледж моды"
Город Караганда, улица Ермекова, 11/2
8(7212) 477145, 476230
Частное учреждение "Колледж "Сервис"
Город Караганда, микрорайон 11 "А"

8(7212) 450018
"Қарағанды банк колледжі" жеке меншік мекемесі
Қарағанды қаласы, Муканов көшесі, 3
8(7212) 740785, 745998
"Көпсалалы гуманитарлық-техникалық колледжі" жеке меншік мекемесі
Қарағанды қаласы, Бухар-Жырау даңғылы, 12
8(7212) 411779
"Фемида" Қарағанды заң колледжі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қарағанды қаласы, Бухар Жырау даңғылы, 74А
8(7212) 479868
"Болашақ" Қарағанды маңызды білім беру колледжі" жеке меншік мекемесі
Қарағанды қаласы, Муканов көшесі, 30
8(7212) 743689,
740473
"Қазтұтынушылар одағының Қарағанды экономикалық университетінің “Экономика, бизнес және құқық колледжі”" жеке меншік мекемесі
Қарағанды қаласы, Академическая көшесі, 9
8(7212) 441641,
441624
"Қазіргі заманғы көпсалалы колледж" жеке меншік мекемесі
Қарағанды қаласы, Ермеков көшесі, 49/2
8(7212) 430473
"Теміртау медициналық колледжі" жеке меншік мекемесі
Темиртау қаласы, Луначарский көшесі, 48/1
8(7213) 956488,
956702
"Жезқазған индустриалдық-гуманитарлық колледжі" жеке меншік мекемесі
Жезказған қаласы, Байқоңыр көшесі, 123
8(7102) 768410
"Қазақстандық жаратылыс гуманитарлық колледжі" жеке меншік мекемесі
Қарағанды қаласы, Балқаш көшесі, 42
(87212) 770246,
721846
"Қарағанды экономика және статистика колледжі" жеке меншік мекемесі
Қарағанды қаласы, Анжерская көшесі, 24
8(7212) 441776,
441585
"Д. Қонаев атындағы университетінің колледжі" жеке меншік мекемесі
Қарағанды қаласы, Ермеков көшесі, 28
8(7212) 475926,
478443
"Шет тілдер колледжі" жеке меншік мекемесі
Қарағанды қаласы, Бейбітшілік гүлзары, 35
8(7212) 421504
"Академик Ж.С. Ақылбаевтың Балқаш маңызды білім беру колледжі" жеке меншік мекемесі
Балқаш қаласы, Алимжанов көшесі, 1 үй
8(71036) 47458, 68352
"Халықаралық Бизнес-Академиясының Бизнес колледжі" жеке меншік мекемесі
Қарағанды қаласы, Тулепов көшесі, 12
8(7212) 421435,
421443
"Қарағанды гуманитарлық-техникалық колледжі" жеке меншік мекемесі
Қарағанды қаласы, Лобода көшесі, 40
8(7212) 413858,
423616
"Қарағанды колледжі" жеке меншік мекемесі
Қарағанды қаласы, Язева көшесі, 13 А
8(7212) 734537
"Балқаш көпсалалы колледжі" жеке меншік мекемесі
Балқаш қаласы, Қазыбекова көшесі, 12
8(71036) 49839, 68464
"Қазақмыс" корпорациясының Технологиялық колледжі" жеке меншік мекемесі
Сәтбаев қаласы, Абай көшесі, 1
8 (71063) 22434, 25688
"Теміртау технологиялық колледжі" жеке меншік мекемесі
Теміртау қаласы, Строителей даңғылы, 28
8(7213) 980558
"Қарағанды медициналық-техникалық колледжі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қарағанды қаласы, Жамбыл көшесі, 19
8(7212) 562610
"Мирас" Теміртау көпсалалы колледжі" жеке меншік мекемесі

8(7212) 450018
Частное учреждение "Карагандинский банковский колледж"
Город Караганда, улица Муканова, 3
8(7212) 740785, 745998
Частное учреждение "Многопрофильного гуманитарно-технический колледж"
Город Караганда, проспект Бухар-Жырау, 12
8(7212) 411779
Товарищество с ограниченной ответственностью "Карагандинский юридический колледж "Фемида"
Город Караганда, проспект Бухар Жырау, 74 А
8(7212) 479868
Частное учреждение "Карагандинский колледж актуального образования "Болашак"
Город Караганда, улица Муканова, 30
8(7212) 743689, 740473
Частное учреждение "Колледж экономики, бизнеса и права" "Карагандинского экономического университета Казпотребсоюза"
Город Караганда, улица Академическая, 9
8(7212) 441641, 441624
Частное учреждение "Современный многопрофильный колледж"
Город Караганда, улица Ермекова, 49/2
8(7212) 430473
Частное учреждение "Темиртауский медицинский колледж"
Город Темиртау, улица Луначарского, 48/1
8(7213) 956488, 956702
Частное учреждение "Жезказганский индустриально-гуманитарный колледж"
Город Жезказган, улица Байконур, 123
8(7102) 768410
Частное учреждение "Казахский естественно-гуманитарный колледж"
Город Караганда, улица Балхашская, 42
8(7212) 770246, 721846
Частное учреждение "Карагандинский колледж экономики и статистики"
Город Караганда, улица Анжерская, 24
8(7212) 441776, 441585
Частное учреждение "Колледж университета им. Д. Кунаева"
Город Караганда, улица Ермекова, 28
8(7212) 475926, 478443
Частное учреждение "Колледж иностранных языков"
Город Караганда, Бульвар Мира, 35
8(7212) 421504
Частное учреждение "Балхашский колледж актуального образования академика Ж.С. Акылбаева"
Город Балхаш, улица Алимжанова, дом 1
8(71036) 47458, 68352
Частное учреждение "Бизнес - колледж Международной Бизнес-Академии"
Город Караганда, улица Тулепова, 12
8(7212) 421435, 421443
Частное учреждение "Карагандинский гуманитарно-технический колледж"
Город Караганда, улица Лободы, 40
8(7212) 413858, 423616
Частное учреждение "Карагандинский колледж"
Город Караганда, улица Язева,13 А
8(7212) 734537
Частное учреждение "Балхашский многопрофильный колледж"
Город Балхаш, улица Казбековой, 12
8(71036) 49839, 68464
Частное учреждение "Технологический колледж корпорации "Казахмыс"
Город Сатпаев, улица Абая, 1
8(71063) 22434, 25688
Частное учреждение "Темиртауский технологический колледж"
Город Темиртау, проспект Строителей, 28
8(7213) 980558
Товарищество с ограниченной ответственностью "Карагандинский медико-технический колледж"
Город Караганда, улица Жамбыла, 19
8(7212) 562610
Частное учреждение "Темиртауский многопрофильный колледж "Мирас"

Теміртау қаласы, Республика даңғылы, 37/2
8(7213) 920287
"Қазақмыс" корпорациясының политехникалық колледжі" жеке меншік мекемесі
Балқаш қаласы, Ленин көшесі, 36
8(71036) 47333, 45990
"Жезқазған Бизнес және көлік колледжі" жеке меншік мекемесі
Жезқазған қаласы, Гоголь көшесі, 5
8(7102) 769924, 769950
"Жезқазған көпсалалы колледжі" жеке меншік мекемесі
Жезқазған қаласы, Алашахан көшесі, 15А
8(7102) 775901
"Денсаулық" колледжі" жеке меншік мекемесі
Сәтбаев қаласы, Сәтбаев даңғылы, 101 а
8(71063) 34266
"Қарағанды тау-кен индустриалдық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды қаласы, Магнитогорская көшесі, 24
8(7212) 457356, 460104
"Қарағанды агротехникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды қаласы, Социалистическая көшесі, 3
8(7212) 532394
"Қарағанды индустриалды-технологиялық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды қаласы, Столичная көшесі, 2А
8(7212) 457107, 457109
"Қарағанды кәсіптік-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды қаласы, Ермеков көшесі, 15
8(7212) 425025
"Қарағанды тамақтандыру және сервис колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды қаласы, Баженов көшесі, 164
8(7212) 443018, 443013
"Қарағанды машина жасау колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды қаласы, Ермеков көшесі, 27
8(7212) 430126, 430123
"Қарағанды технология және сервис колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды қаласы, Зональная көшесі, 75
8(7212) 720419, 20474
"Қарағанды теміржол колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды қаласы, Сортировочная бекеті, Локомотивная көшесі, 22А
8(7212) 472760
"Қарағанды техника-құрылыс колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды қаласы, Крипичная көшесі, 8А
8(7212) 441094, 441265
"Қарағанды көлік-технологиялық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарағанды қаласы, Муканов көшесі, 21/2
8(7212) 745625, 745626
"Теміртау сауда және тамақтандыру колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Теміртау қаласы, Казахстанская көшесі, 7
8(7213) 934677
"Теміртау техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Теміртау қаласы, 71 квартал
8(7213) 920468, 919311
"Теміртау кәсіптік-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Теміртау қаласы, 71 квартал
8(7213) 916584, 914633
"Теміртау индустриалды-технологиялық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Теміртау қаласы, Дмитров көшесі, 1
8(7213) 982491, 981970
"Саран техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Сарань қаласы, Кольцевая көшесі, 12

Город Темиртау, проспект Республики, 37/2
8(7213) 920287
Частное учреждение "Политехнический колледж корпорации "Казахмыс"
Город Балхаш, улица Ленина, 36
8(71036) 47333, 45990
Частное учреждение "Жезказганский колледж Бизнеса и транспорта"
Город Жезказган, улица Гоголя, 5
8(7102) 769924, 769950
Частное учреждение "Жезказганский многопрофильный колледж"
Город Жезказган, улица Алашахана, 15 А
8(7102) 775901
Частное учреждение "Колледж "Денсаулык"
Город Сатпаев, проспект Сатпаева, 101а
8(71063)34266
Коммунальное государственное учреждение "Карагандинский горно-индустриальный колледж"
Город Караганда, улица Магнитогорская, 24
8(7212) 457356, 460104
Коммунальное государственное учреждение "Карагандинский агротехнический колледж"
Город Караганда, улица Социалистическая, 3
8(7212) 532394
Коммунальное государственное учреждение "Карагандинский индустриально-технологический колледж"
Город Караганда, улица Столичная, 2А
8(7212) 457107, 457109
Коммунальное государственное учреждение "Карагандинский профессионально-технический колледж"
Город Караганда, улица Ермекова, 15
8(7212) 425025
Коммунальное государственное учреждение "Карагандинский колледж питания и сервиса"
Город Караганда, улица Баженова 164
8(7212) 443018, 443013
Коммунальное государственное учреждение "Карагандинский машиностроительный колледж"
Город Караганда, улица Ермекова, 27
8(7212) 430126, 430123
Коммунальное государственное учреждение "Карагандинский колледж технологии и сервиса"
Город Караганда, улица Зональная, 75
8(7212) 720419, 20474
Коммунальное государственное учреждение "Карагандинский железнодорожный колледж"
Город Караганда, станция Сортировочная, улица Локомотивная, 22А
8(7212) 472760
Коммунальное государственное учреждение "Карагандинский технико-строительный колледж"
Город Караганда улица Крипичная, 8А
8(7212) 441094, 441265
Коммунальное государственное учреждение "Карагандинский транспортно-технологический колледж"
Город Караганда, улица Муканова, 21/2
8(7212) 745625, 745626
Коммунальное государственное учреждение "Темиртауский колледж торговли и питания"
Город Темиртау, улица Казахстанская, 7
8(7213) 934677
Коммунальное государственное учреждение "Темиртауский технический колледж"
Город Темиртау, 71 квартал
8(7213) 920468, 919311
Коммунальное государственное учреждение "Темиртауский профессионально-технический колледж"
Город Темиртау, 71 квартал
8(7213) 916584, 914633
Коммунальное государственное учреждение "Темиртауский индустриально-технологический колледж"
Город Темиртау, улица Дмитрова, 1
8(7213) 982491, 981970
Коммунальное государственное учреждение "Саранский технический колледж"
Город Сарань, улица Кольцевая, 12

8(72137) 44686, 44512
"Шахтинск тау-кен индустриалдық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шахтинск қаласы, Московская көшесі, 30
8(72156) 50793, 40474
"Балқаш сервис колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Балқаш қаласы, Алимжанов көшесі, 9
8(71036) 42662
"Қазақстан Республикасының Халық қаһарманы" Рақымжан Қошқарбаев атындағы Балқаш техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Балқаш қаласы, Бейбітшілік көшесі, 7
8(71036) 41140, 41978
"Қарқаралы көпсалалы колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарқаралы қаласы, Т.Аубакиров көшесі, 133
8(72146) 32999, 32516
"Жезқазған технология және сервис колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Жезқазған қаласы, Абай көшесі, 148
8(7102) 761588, 760482
"Тау-кен металлургиялық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Жезқазған қаласы, Абай көшесі, 75
8(7102) 761634, 767014
"Сәтбаев индустриалдық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Сәтбаев қаласы, Кусаинов көшесі, 23А
8(71063) 745 23
"Қаражал тау-кен техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қаражал қаласы, Абай көшесі, 1
8(71032) 26312, 26280
"Абай көпсалалы колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Абай ауданы, Топар кенті, Сейфуллин көшесі, 7
8(72153) 32830
"Шет агротехникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шет ауданы, Ақсу-Аюлы ауылы, Жапаков көшесі, 1
8(71031) 21306, 21308
"Ғалым Жарылғапов атындағы аграрлық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Жанаарқа ауданы, Атасу кенті, Дружба көшесі, 1
8(71030) 26156
"Қарсақпай агротехникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Улытау ауданы, Қарсақбай кенті, Сәтбаев көшесі, 3/1
8(71034) 23107
"Ақтоғай аграрлық-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ақтоғай ауданы, Ақтоғай селосы, Нарманбет көшесі, 6
8(71037) 21309
"Егіндібұлақ агротехникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарқаралы ауданы, Егіндібұлақ ауылы, Қазыбек би көшесі, 16
8(72147) 91105, 91490
"Бұқар жырау агротехникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ростовка ауылы, Бұқар-Жырау ауданы, Центральная көшесі, 12
8(72138) 37444, 34043
"Техникалық және кәсіптік, орта
білімнен кейінгі білім беретін
ұйымдарға құжаттар қабылдау"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
2 қосымша
Әрбір рәсімді (іс-қимылды) өту блок - схемасы
"Техникалық және кәсіптік, орта
білімнен кейінгі білім беретін
ұйымдарға құжаттар қабылдау"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
3 қосымша
"Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беретін йымдарға құжаттар қабылдау" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы

8(72137) 44686, 44512
Коммунальное государственное учреждение "Шахтинский горно-индустриальный колледж"
Город Шахтинск, улица Московская, 30
8(72156) 50793, 40474
Коммунальное государственное учреждение "Балхашский колледж сервиса"
Город Балхаш, улица Алимжанова, 9
8(71036) 42662
Коммунальное государственное учреждение "Балхашский технический колледж имени "Халық қаһарманы Республики Казахстан" Ракымжана Кошкарбаева"
Город Балхаш, улица Мира, 7
8(71036) 41140, 41978
Коммунальное государственное учреждение "Каркаралинский многопрофильный колледж"
Город Каркаралинск, улица Т.Аубакирова, 133
8(72146) 32999, 32516
Коммунальное государственное учреждение "Жезказганский колледж технологии и сервиса"
Город Жезказган, улица Абая, 148
8(7102) 761588, 760482
Коммунальное государственное учреждение "Горно-металлургический колледж"
Город Жезказган, улица Абая, 75
8(7102) 761634, 767014
Коммунальное государственное учреждение "Сатпаевский индустриальный колледж"
Город Сатпаев, улица Кусаинова, 23а
8(71063) 74523
Коммунальное государственное учреждение "Каражалский горно-технический колледж"
Город Каражал, улица Абая, 1
8(71032) 26312, 26280
Коммунальное государственное учреждение "Абайский многопрофильный колледж"
Абайский район, поселок Топар, улица Сейфулина, 7
8(72153) 32830
Коммунальное государственное учреждение "Шетский агротехнический колледж"
Шетский район, село Аксу-Аюлы, улица Жапакова, 1
8(71031) 21306, 21308
Коммунальное государственное учреждение "Аграрный колледж имени Галыма Жарылгапова"
Жанааркинский район, поселок Атасу, улица Дружбы, 1
8(71030) 26156
Коммунальное государственное учреждение "Карсакпайский агротехнический колледж"
Улытауский район, поселок Карсакбай, улица Сатпаев, 3/1
8(71034) 23107
Коммунальное государственное учреждение "Актогайский аграрно-технический колледж"
Актогайский район, село Актогай, улица Нарманбет, 6
8(71037) 21309
Коммунальное государственное учреждение "Егиндыбулакский агротехнический колледж"
Каркаралинский район, село Егиндыбулак, улица Казыбекби, 16
8(72147) 91105, 91490
Коммунальное государственное учреждение "Бухар-Жырауский агротехнический колледж"
Бухар - Жырауский район, село Ростовка, улица Центральная, 12
8(72138) 37444, 34043
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Прием документов в организации
технического и профессионального,
послесреднего образования"
Блок-схема
прохождения каждого действия (процедуры)
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Прием документов в организации
технического и профессионального,
послесреднего образования"
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Прием документов в организации технического и профессионального,
послесреднего образования"