Қалалық мәслихаттың 2011 жылғы 22 желтоқсандағы "Балқаш қаласы тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" № 55/415 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2014 жылғы 12 маусымдағы № 29/227 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 маусымда № 2667 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2021 жылғы 26 сәуірдегі № 4/31 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 26.04.2021 № 4/31 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңдарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 "Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" Қаулысына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2011 жылғы 22 желтоқсандағы № 55/415 "Балқаш қаласы тұрғындарына тұрғын үй көмегін көрсету Ережесін бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8-4-266 болып тіркелген, 2012 жылғы 15 ақпандағы № 18 (11836) "Балқаш өңірі", 2012 жылғы 15 ақпандағы № 18 (874) "Северное Прибалхашье" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
Ереженің кіріспесінде ", 2011 жылғы 7 сәуірдегі "Жергілікті атқарушы органдар көрсететін әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік қызметтердің стандарттарын бекіту туралы" № 394" деген сөздер алынып тасталсын;
Ереженің 1 тармағының 9) тармақшасында:
төртінші абзацтағы ";" тыныс белгісі "." тыныс белгісіне ауыстырылсын;
бесінші абзац алынып тасталсын;
Ереженің 2 тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2. Отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үйді (тұрғын ғимаратты) күтіп-ұстауға арналған ай сайынғы және нысаналы жарналардың мөлшерін айқындайтын сметаға сәйкес, тұрғын үйді (тұрғын ғимаратты) күтіп-ұстауға арналған коммуналдық қызметтерді төлеуге, жеткізушілер ұсынған шоттар бойынша тұрғын үй көмегі көрсетіледі.";
Ереженің 23 тармағында жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"23. Тұрғын үй көмегін тағайындау үшін отбасы (азамат) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 Қаулысымен бекітілген Тұрғын үй көмегін көрсету ережесінің 4 тармағына сәйкес құжаттарды ұсынады.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледi.
Сессия төрағасы
Қ. Касимова
Қалалық мәслихаттың хатшысы
Қ. Рахимберлина
КЕЛІСІЛДІ
Қала әкімі
Аубакиров Н.Е.
2014 жыл 12 маусым
"Балқаш қаласының жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Томпиева Ж.Қ.
2014 жыл 12 маусым
"Балқаш қаласының
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Шлыкова З.С.
2014 жыл 12 маусым

О внесении изменений в решение городского маслихата от 22 декабря 2011 года № 55/415 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи населению города Балхаш"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 12 июня 2014 года № 29/227. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 23 июня 2014 года № 2667. Утратило силу решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 26 апреля 2021 года № 4/31
Сноска. Утратило силу решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 26.04.2021 № 4/31 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи населению города Балхаш" от 22 декабря 2011 года № 55/415 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-4-266, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 15 февраля 2012 года № 18 (11836), "Северное Прибалхашье" от 15 февраля 2012 года № 18 (874)) следующие изменения:
в преамбуле Правил слова ", от 7 апреля 2011 года № 394 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере социальной защиты, оказываемых местными исполнительными органами" исключить;
в подпункте 9) пункта 1 Правил:
в абзаце четвертом знак препинания ";" заменить знаком препинания ".";
пятый абзац исключить;
пункт 2 Правил изложить в новой редакции:
"2. Жилищная помощь оказывается семьям (гражданам) по предъявленным поставщиками счетам на оплату коммунальных услуг на содержание жилого дома (жилого здания), согласно смете, определяющей размер ежемесячных и целевых взносов, на содержание жилого дома (жилого здания).";
пункт 23 Правил изложить в новой редакции:
"23. Для назначения жилищной помощи семья (гражданин) представляет документы согласно пункту 4 Правил предоставления жилищной помощи, утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
К. Касимова
Секретарь городского маслихата
К. Рахимберлина
СОГЛАСОВАНО
Аким города
Аубакиров Н.Е.
12 июня 2014 года
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел занятости и социальных
программ города Балхаш"
Томпиева Ж.К.
12 июня 2014 года
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и
финансов города Балхаш"
Шлыкова З.С.
12 июня 2014 года