2014 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Қаражал қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 29 қаңтардағы № 12 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 18 ақпанда № 2540 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына сәйкес, Қаражал қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қаражал қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (Гармашова Н.Н.) қоғамдық жұмыстарды ұйымдастырсын және 2014 жылға берiлген тапсырыстар бойынша кәсіпорындарға, ұйымдарға және мекемелерге 220 жұмыссыз азаматтарды жіберсін.
2. Қоғамдық жұмыстардағы жұмыс уақытының ұзақтығы аптасына 5 күн (күніне 8 сағат), сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден бастап 18.00-ге дейін деп белгіленсін.

Об организации общественных работ на 2014 год
Постановление акимата города Каражал Карагандинской области от 29 января 2014 года № 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 18 февраля 2014 года № 2540. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, "О занятости населения" от 23 января 2001 года, акимат города Каражал ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Государственному учреждению "Отделу занятости и социальных программ города Каражал" (Гармашова Н.Н.) организовать общественные работы и направить 220 безработных граждан на предприятия, организации и учреждения города согласно поданным ими заявкам на 2014 год.
2. Установить продолжительность рабочего времени на общественных работах 5 дней в неделю (8 часов в день), с 9.00 до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов.

3. Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың еңбекақысы айына ең төменгі жалақы мөлшерінде белгіленсін. Қоғамдық жұмыстар қала бюджет қаражатынан қаржыландырылсын.
4. Қосымшаға сәйкес 2014 жылда қоғамдық жұмыстар ұйымдастыратын кәсіпорындардың, ұйымдардың және мекемелердің тізімі бекітілсін.
5. Қаражал қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 28 қаңтардағы № 05 "2013 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2013 жылғы 15 ақпанда нөмірі 2166 болып тіркелген, "Қазыналы өңір" газетінің 2013 жылғы 23 ақпандағы № 8-9 санында жарияланған) қаулысының күші жойылған деп танылсын.

3. Установить оплату труда безработных, занятых на общественных работах, в размере одной минимальной заработной платы в месяц. Финансирование общественных работ производить за счет средств бюджета города.
4. Утвердить перечень предприятий, организаций и учреждений, организующих общественные работы на 2014 год согласно приложению.
5. Считать утратившим силу постановление акимата города Каражал от 28 января 2013 года № 05 "Об организации общественных работ на 2013 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2166 от 15 февраля 2013 года, опубликовано в газете "Қазыналы өңір" от 23 февраля 2013 года за № 8-9).