2014 жылға халықтың нысаналы топтарын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Қаражал қаласының әкімдігінің 2014 жылғы 15 мамырдағы № 53 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 9 маусымда № 2657 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қаражал қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 16 мамырдағы № 68/2 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қаражал қаласы әкімдігінің 16.05.2016 № 68/2 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына сәйкес, азаматтарды әлеуметтік қорғау бойынша қосымша шаралар көрсету мақсатында Қаражал қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2014 жылға халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесі белгіленсін:
1) 29 жасқа дейінгі жастар;
2) 7 жасқа дейінгі балалары бар отбасылар;
3) 45 жастан жоғары тұлғалар;
4) ұзақ уақыт (бір жылдан артық) жұмыс істемейтін тұлғалар;
5) мүгедек балаларды және мүмкіндіктері шектеулі балаларды тәрбиелейтін ата-аналар;
6) оқу орның бітіргеннен кейінгі он екі ай кезеңінде кәсіптік лицейлер және колледждердің түлектері.
2. "Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (О. Калашникова) басымдылық тәртіпте нысаналы топтарға жататын жұмыссыздарды мемлекеттік әлеуметтік қорғау шаралары көрсетілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімі орынбасарының міндетін атқарушы М. Мұқашеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қаражал қаласының әкімі
Қ. Шорманбаев

Об определении целевых групп населения на 2014 год
Постановление акимата города Каражал Карагандинской области от 15 мая 2014 года № 53. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 9 июня 2014 года № 2657. Утратило силу постановлением акимата города Каражал Карагандинской области от 16 мая 2016 года № 68/2
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Каражал Карагандинской области от 16.05.2016 № 68/2.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 23 января 2001 года "О занятости населения" в целях оказания дополнительных мер по социальной защите граждан акимат города Каражал ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения на 2014 год:
1) молодежь в возрасте до 29 лет;
2) семьи, имеющие детей до 7 лет;
3) лица старше 45 лет;
4) лица длительное время (более года) не работающие;
5) родители, воспитывающие детей-инвалидов и детей с ограниченными возможностями;
6) выпускники профессиональных лицеев и колледжей в двенадцати-месячный период после окончания учебного заведения.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Каражал" (Калашникова О.) в приоритетном порядке, оказать меры государственной социальной защиты безработным, входящим в целевые группы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на исполняющую обязанности заместителя акима города Мукашеву М.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Каражал
К. Шорманбаев