Сәтбаев қалалық мәслихатының "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 198 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2014 жылғы 17 сәуірдегі № 246 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 сәуірде № 2606 болып тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сәтбаев қалалық мәслихатының "2014 – 2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 198 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2490 болып тіркелген және 2014 жылғы 10 қаңтардағы № 1 (2088) "Шарайна" газетінде жарияланған), Сәтбаев қалалық мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы № 220 "Сәтбаев қалалық мәслихатының "2014 – 2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 198 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2581 болып тіркелген және 2014 жылғы 11 сәуірдегі 14 (2101) "Шарайна" газетінде жарияланған) өзгерістер енгізілген, келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшадағы:
"4 855 985" сандары "5 537 983" сандарымен ауыстырылсын;
"2 880 169" сандары "3 562 167" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"4 940 121" сандары "5 622 119" сандарымен ауыстырылсын;
2) 2 тармақта:
1) тармақшадағы:
"50" сандары "0" санымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"50" сандары "0" санымен ауыстырылсын;
3) 3 тармақта:
1) тармақшадағы:
"37 724" сандары "572 474" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"113 766" сандары "261 014" сандарымен ауыстырылсын;
4) 4 тармақта:
екінші абзацтағы "4 413" сандары "4 608" сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы "." тыныс белгісі ";" тыныс белгісіне ауыстырылсын;
бесінші абзацтан кейін келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Моноқалаларды дамытудың 2012 – 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде ағымдық іс-шаралар бойынша жобаларды іске асыру үшін кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялауға 128 000 мың теңге;
Моноқалаларды дамытудың 2012 – 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде жаңа өндірістерді дамытуға гранттар беруге 13 000 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение Сатпаевского городского маслихата от 26 декабря 2013 года № 198 "О городском бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 17 апреля 2014 года № 246. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 23 апреля 2014 года № 2606. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сатпаевского городского маслихата от 26 декабря 2013 года № 198 "О городском бюджете на 2014 – 2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2490 и опубликовано в газете "Шарайна" от 10 января 2014 года № 1 (2088)), внесены изменения решением Сатпаевского городского маслихата от 31 марта 2014 года № 220 "О внесении изменений в решение Сатпаевского городского маслихата от 26 декабря 2013 года № 198 "О городском бюджете на 2014 – 2016 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2581 и опубликовано в газете "Шарайна" от 11 апреля 2014 года в № 14 (2101)), следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4 855 985" заменить цифрами "5 537 983";
цифры "2 880 169" заменить цифрами "3 562 167";
в подпункте 2):
цифры "4 940 121" заменить цифрами "5 622 119";
2) в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры "50" заменить цифрой "0";
в подпункте 2):
цифры "50" заменить цифрой "0";
3) в пункте 3:
в подпункте 1):
цифры "37 724" заменить цифрами "572 474";
в подпункте 3):
цифры "113 766" заменить цифрами "261 014";
4) в пункте 4:
в абзаце втором цифры "4 413" заменить цифрами "4 608";
в абзаце пятом знак препинания "." заменить знаком препинания ";";
после абзаца пятого дополнить абзацами следующего содержания:
"на субсидирование процентной ставки по кредитам для реализации проектов по текущим мероприятиям в рамках Программы развития моногородов на 2012 – 2020 годы в сумме 128 000 тысяч тенге;
на предоставление грантов на развитие новых производств по текущим мерорприятиям в рамках Программы развития моногородов на 2012 – 2020 годы в сумме 13 000 тысяч тенге;

Моноқалаларды дамытудың 2012 – 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде білім беру саласын ағымдағы жайластыруға 283 481 мың теңге;
мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге 104 674 мың теңге;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге 3 301 мың теңге;
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге 1 300 мың теңге;
көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізуге 799 мың теңге.";
5) 6 тармақта:
үшінші абзацтағы "11 250" сандары "183 250" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы "55 141" сандары "30 389" сандарымен ауыстырылсын;

на текущее обустройство сферы образования в рамках Программы развития моногородов на 2012 – 2020 годы в сумме 283 481 тысяч тенге;
на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов в сумме 104 674 тысяч тенге;
на выплату государственной адресной социальной помощи в сумме 3 301 тысяч тенге;
на выплату государственных пособий на детей до 18 лет в сумме 1 300 тысяч тенге;
на проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов в сумме 799 тысяч тенге.";
5) в пункте 6:
в абзаце третьем цифры "11 250" заменить цифрами "183 250";
в абзаце четвертом цифры "55 141" заменить цифрами "30 389";

6) көрсетілген шешімге 1, 4 қосымшалары осы шешімге 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
қалалық мәслихат хатшысы
Т. Хмилярчук
Сәтбаев қалалық мәслихатының
2014 жылғы 17 сәуірдегі
28 сессиясының № 246 шешіміне
1 қосымша
Сәтбаев қалалық мәслихатының
2013 жылғы 26 желтоқсандағы
24 сессиясының № 198 шешіміне
1 қосымша
2014 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

6) приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии,
секретарь
городского маслихата
Т. Хмилярчук
Приложение 1
к решению 28 сессии
Сатпаевского городского маслихата
от 17 апреля 2014 года № 246
Приложение 1
к решению 24 сессии
Сатпаевского городского маслихата
от 26 декабря 2013 года № 198
Городской бюджет на 2014 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы