Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік ұйымдардың мамандарына отын сатып алуға әлеуметтік көмек көрсету туралы
Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 қарашадағы 35 сессиясының № 35/370 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 18 желтоқсанда № 2869 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 2020 жылғы 12 наурыздағы № 60/653 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 12.03.2020 № 60/653 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы " Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2005 жылғы 08 шілдедегі " Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңдарына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария мемлекеттік ұйымдарының мамандарына отын сатып алуға жергілікті бюджет қаражаты есебінен 4,2 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде біржолғы әлеуметтік көмек берілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 27.11.2019 № 55/586 (алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы
Г. Бахраева
Абай аудандық
мәслихатының
хатшысы
Б. Цай
"КЕЛІСІЛДІ":
"Абай ауданының жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
З. Шәкентаев
19.11.2014
"Абай ауданының экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесі басшысының
міндетін атқарушы
Ж. Жиенбаева
19.11.2014

О предоставлении социальной помощи специалистам государственных организаций, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах, на приобретение топлива
Решение 35 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 19 ноября 2014 года № 35/370. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 18 декабря 2014 года № 2869. Утратило силу решением Абайского районного маслихата Карагандинской области от 12 марта 2020 года № 60/653
Сноска. Утратило силу решением Абайского районного маслихата Карагандинской области от 12.03.2020 № 60/653 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года " О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 июля 2005 года " О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах, единовременную социальную помощь на приобретение топлива в размере 4,2 месячных расчетных показателей, за счет средств местного бюджета.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Абайского районного маслихата Карагандинской области от 27.11.2019 № 55/586 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Г. Бахраева
Секретарь Абайского
районного маслихата
Б. Цай
"СОГЛАСОВАНО":
Руководитель государственного
учреждения "Отдел занятости
и социальных программ
Абайского района"
З. Шакентаев
19.11.2014 г.
Исполняющая обязанности
руководителя государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов Абайского района"
Ж. Жиенбаева
19.11.2014 г.