Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 26 маусымындағы "Жаңаарқа ауданы аумағындағы азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" № 49/01 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданының әкімдігінің 2014 жылғы 3 қарашадағы № 82/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 25 қарашада № 2828 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 6 сәуірдегі N 32/02 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 06.04.2016 N 32/02 (оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек Кодексінің 18 бабының 2) тармақшасына, 238 бабының 3 тармағына сәйкес, Жаңаарқа ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жаңаарқа ауданы аумағындағы азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 26 маусымындағы № 49/01 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2694 нөмерімен тіркелді, 2014 жылғы 2 тамызында № 34 (9628) "Жаңаарқа" газетінде жарияланған) өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Дүйсенбай Жұмасейітұлы Жұмасейітовке жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңаарқа ауданы әкімінің
міндетін атқарушы
Д. Жұмасейітов
КЕЛІСІЛДІ:
Мәслихаттың хатшысы
_______________М. Абдишев
3 қараша 2014 жыл
Жаңаарқа ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 3 қарашадағы
№ 82/01 қаулысына
қосымша
Жаңаарқа ауданы әкімдігінің
2014 жылғы 26 маусымдағы
№ 49/01 қаулысына
қосымша
Жаңаарқа ауданы аумағындағы азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі

О внесении изменения в постановление акимата Жанааркинского района от 26 июня 2014 года № 49/01 "Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности Жанааркинского района"
Постановление акимата Жанааркинского района Карагандинской области от 3 ноября 2014 года № 82/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 25 ноября 2014 года № 2828. Утратило силу постановлением акимата Жанааркинского района Карагандинской области от 6 апреля 2016 года N 32/02
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жанааркинского района Карагандинской области от 06.04.2016 N 32/02 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 2) статьи 18 и пункта 3 статьи 238 Трудового Кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, акимат Жанааркинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жанааркинского района от 26 июня 2014 года № 49/01 "Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности Жанааркинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2694, опубликовано в газете "Жаңаарка" от 2 августа 2014 года № 34 (9628) изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Жанааркинского района Жумасейтова Дюсенбая Жумасейтовича.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанностей
акима Жанааркинского района
Д. Жумасейтов
СОГЛАСОВАНО:
Секретарь маслихата
Жанааркинского района
М. Абдишев
3 ноября 2014 года
Приложение
к постановлению акимата
Жанааркинского района
от 3 ноября 2014 года
№ 82/01
Приложение
к постановлению акимата
Жанааркинского района
от 26 июня 2014 года
№ 49/01
Перечень
должностей специалистов здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности Жанааркинского района

1. Әлеуметтік қамсыздандыру саласы бойынша:
1) бөлім меңгерушісі;
2) кеңесші;
3) әлеуметтік қызметкер;
4) есепші;
5) жұмыспен қамту Орталығының директоры;
6) жұмыспен қамту Орталығының маманы.
2. Білім беру саласы бойынша:
1) жетекші;
2) жетекшінің орынбасары;
3) психолог;
4) барлық мамандық бойынша оқытушылар;
5) медбике;
6) кіші медициналық қызметкер;
7) тәлімгер;
8) балабақша меңгерушісі;
9) тәрбиеші;
10) әдіскер-психолог;
11) ән-күй маманы;
12) көркемдік студия үйірмесінің жетекшісі;
13) шаруашылық басқарушы;
14) есепші;
15) әдіскер;
16) заңгер-кеңесші;
17) интернат басшысы;
18) экономист;
19) тәрбиешінің көмекшісі;
20) емдәм медбикесі;
21) іс жүргізуші.
3. Мәдениет саласы бойынша:
1) жетекші;
2) жетекшінің орынбасары;
3) жетекшінің көмекшісі;
4) көркемдік жетекші;
5) сектор меңгерушісі;
6) кітапханашы;
7) әдіскер;
8) библиограф;
9) аймақтану бөлімінің редакторы;
10) кітап қорын есепке алу маманы;
11) дыбыс режиссеры;
12) хореограф;
13) музыкалық жетекші;
14) концертмейстер;
15) нұсқаушы;
16) жастармен жұмыс бойынша маман;
17) клуб меңгерушісі;
18) оркестр жетекшісі;
19) барлық түрлер шебері;
20) шаруашылық бөлімінің басқарушысы;
21) суретші;
22) есепші;
23) экономист;
24) кассашы;
25) билет контролеры;
26) іс жүргізуші;
27) кадр жөніндегі инспекторы;
28) техник-электрик;
29) дыбыс операторы;
30) жарық операторы;
31) заңгер-кеңесші.
4. Ветеринария саласы бойынша:
1) ветеринариялық мал дәрігері;
2) ветеринариялық фельдшер;
3) есепші;
4) экономист.

1. В сфере социального обеспечения:
1) заведующий отделением;
2) консультант;
3) социальный работник;
4) бухгалтер;
5) директор Центра занятости;
6) специалист Центра занятости.
2. В сфере образования:
1) руководитель;
2) заместитель руководителя;
3) психолог;
4) преподаватели по всем специальностям;
5) медсестра;
6) младший медицинский служащий;
7) куратор;
8) заведующий детского сада;
9) воспитатель;
10) методист-психолог;
11) специалист музыки;
12) руководитель кружка художественной студии;
13) заведующий хозяйством;
14) бухгалтер;
15) методист;
16) юрист–консультант;
17) заведующий интерната;
18) экономист;
19) помощник воспитателя;
20) медсестра по диете;
21) делопроизводитель.
3. В сфере культуры:
1) руководитель;
2) заместитель руководителя;
3) помощник руководителя;
4) художественный руководитель;
5) заведующий сектором;
6) библиотекарь;
7) методист;
8) библиограф;
9) редактор регионального отдела;
10) специалист учета книжного фонда;
11) звуковой режиссер;
12) хореограф;
13) музыкальный руководитель;
14) концертмейстер;
15) инструктор;
16) специалист по работе с молодежью;
17) заведующий клубом;
18) руководитель оркестра;
19) мастер по всем видам;
20) заведующий отделом хозяйства;
21) художник;
22) бухгалтер;
23) экономист;
24) кассир;
25) контролер билетов;
26) делопроизводитель;
27) инспектор по кадрам;
28) техник – электрик;
29) оператор звукозаписи;
30) оператор световой аппаратуры;
31) юрист–консультант.
4. В сфере ветеринарии:
1) ветеринарный врач;
2) ветеринарный фельдшер;
3) бухгалтер;
4) экономист.