Жаңаарқа ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін бюджет қаражаты есебінен әлеуметтік көмек беру туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы XХХVIII сессиясының № 38/255 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 қаңтарда № 2921 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2020 жылғы 10 желтоқсандағы № 64/517 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 10.12.2020 № 64/517 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТI:
1. Жаңаарқа ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына бюджет қаражаты есебінен отын сатып алу үшін статистика органдарының мәліметтері бойынша 1 (бір) тонна көмірдің бағасы мөлшерінде жылына біржолғы әлеуметтік көмек берілсін.
2. Осы шешім ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы,
кезекті XXXVIII сессияның
төрағасы
М.Абдишев
КЕЛІСІЛДІ:
"Жаңаарқа ауданының жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Ш. Ибраева
23 желтоқсан 2014 жыл

О предоставлении социальной помощи из средств бюджета на приобретение топлива специалистам государственных организаций социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Жанааркинского района
Решение XХХVIII сессии Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 23 декабря 2014 года № 38/255. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 14 января 2015 года № 2921. Утратило силу решением Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 10 декабря 2020 года № 64/517
Сноска. Утратило силу решением Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 10.12.2020 № 64/517 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить из средств бюджета специалистам государственных организаций социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Жанааркинского района, единовременную социальную помощь на приобретение топлива в размере стоимости 1 (одной) тонны угля в год по сведениям органов статистики.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня официального опубликования.
Секретарь районного маслихата,
председатель XXXVIII очередной
сессии
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения
"Отдел занятости и социальных
программ Жанааркинского района"
Ш. Ибраева
23 декабря 2014 года