Ұлытау ауданында тұратын 1998 жылы туған азаматтарды 2015 жылы қаңтар-наурыз айлары кезеңінде әскерге шақыру учаскесіне тіркеу туралы
Қарағанды облысы Ұлытау ауданы әкімінің 2014 жылғы 2 желтоқсандағы № 02 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 5 қаңтарда № 2903 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 16 ақпандағы "Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы" Заңына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 27 маусымдағы "Әскери міндеттілер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алуды жүргізу қағидаларын бекіту туралы" № 859 қаулысына сәйкес, Ұлытау ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1998 жылы туған азаматтарды Ұлытау ауданының қорғаныс істер жөніндегі бөлімінің әскерге шақыру учаскесіне әскери есепке тіркеу жұмыстары 2015 жылдың қаңтар – наурыз айлары кезеңінде жүргізілсін.
"Қарағанды облысы Ұлытау ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесінің бастығы Уткельбаев Ербол Сериковичке (келісім бойынша):
ауданның ұйымдарында, мекемелерінде, кәсіпорындарында жұмыс істейтін тіркеуге жататын азаматтардың тізімін сұратып алу;
азаматтарды әскерге шақыру учаскесіне тіркеу жұмыстарын ұйымдастыру шаралары жөнінде аудан әкіміне ұсыныс берсін;
аудандағы барлық орта мектептерінде жоғары әскери оқу орындарына түсу үшін үгіт насихат жұмысын жүргізсін.
Осы шешімнің орындалысын бақылау аудан әкімінің орынбасары Акишбеков Берик Базыловичке жүктелсін.
Осы шешім ресми жарияланғаннан кейін он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Х. Омаров
"КЕЛІСІЛДІ"
2014 жыл 02 желтоқсан
"Қарағанды облысы Ұлытау ауданының
қорғаныс істері жөніндегі
бөлімі" республикалық мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Е. Уткельбаев

О приписке граждан 1998 года рождения проживающих в Улытауском районе к призывному участку в период январь-март месяцы 2015 года
Решение акима Улытауского района Карагандинской области от 2 декабря 2014 года № 02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 5 января 2015 года № 2903. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 16 февраля 2012 года "О воинской службе и статусе военнослужащих" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2012 года № 859 "Об утверждении Правил ведения воинского учета военнообязанных и призывников", аким Улытауского района РЕШИЛ:
1. Осуществить работу по проведению приписки на воинский учет граждан 1998 года рождения к призывному участку отдела по делам обороны Улытауского района в период январь – март месяцы 2015 года.
2. Начальнику республиканского государственного учреждения "Отдел по делам обороны Улытауского района Карагандинской области" Уткельбаеву Ерболу Сериковичу (согласовано):
1) запросить списки подлежащих к приписке граждан работающих в организациях, учреждениях и предприятиях района;
2) представить предложения акиму района по организации мероприятий по приписке граждан к призывному участку;
3) провести агитационную работу во всех средних школах района для поступления в высшие военные учебные заведения.
3. Контроль за исполнением данного решения возлагается на заместителя акима района Акишбекова Берика Базыловича.
4. Данное решение вводится в действие по истечении 10 дней со дня официального опубликования.
Аким района Х. Омаров
"Согласовано"
02 декабря 2014 год
Начальник республиканского
государственного учреждения
"Отдел по делам обороны
Улытауского района
Карагандинской области"
Е. Уткельбаев