"2014 жылға субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы" Қызылорда облысының әкімдігінің 2014 жылғы 10 шілдедегі N 640 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облыстық әкімдігінің 2014 жылғы 14 тамыздағы N 684 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 28 тамызда N 4755 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" 2005 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңына және "Басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығы өнiмiнiң шығымдылығы мен сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егiс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауылшаруашылық дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 29 мамырдағы № 575 қаулысына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2014 жылғы субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы" Қызылорда облысының әкімдігінің 2014 жылғы 10 шілдедегі № 640 қаулысына (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4725 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 12 шілдеде "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары С.С. Қожаниязовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
_____________А. Мамытбеков
2014 жылғы "14" тамыз
Қ. Көшербаев
Қызылорда облысы әкімдігінің
2014 жылғы "14" тамыздағы
№ 684 қаулысына қосымша
Қызылорда облысы әкімдігінің
2014 жылғы "10" шілдедегі
№ 640 қаулысына
қосымша
Басым ауыл шаруашылығы дақылдардың тізбесі және басым дақылдарды өндіруді субсидилау арқылы жанар-жағармай материалдары мен көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті басқа да тауарлық материалдық құндылықтардың құнын және ауылшаруашылық дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын арзандатуға арналған субсидиялар нормалары (1 гектарға)
р/с
Басым дақылдардың тізбесі
Бір гектарға субсидия нормасы, теңге
1
Күріш

О внесении изменений в постановление акимата Кызылординской области от 10 июля 2014 года N 640 "О некоторых вопросах субсидирования на 2014 год"
Постановление Кызылординского областного акимата от 14 августа 2014 года N 684. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 28 августа 2014 года N 4755. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 мая 2014 года № 575 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Кызылординской области от 10 июля 2014 года № 640 "О некоторых вопросах субсидирования на 2014 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4725, опубликовано 12 июля 2014 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести") следующие изменения:
приложение к указанному постановлению изложить в редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Кожаниязова С.С.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области
К. Кушербаев
СОГЛАСОВАНО
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
______________ А. Мамытбеков
"14" августа 2014 года
Приложение
к постановлению акимата Кызылординской области
от "14" августа 2014 года № 684
Приложение
к постановлению акимата Кызылординской области
от "10" июля 2014 года № 640
Перечень приоритетных сельскохозяйственных культур и нормы субсидий (на 1 гектар) на удешевление стоимости горюче - смазочных материалов и других товарно - материальных ценностей, необходимых для проведения весенне - полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
п/п
Перечень приоритетных культур
Норма субсидии на один гектар, тенге
1
Рис