"Қызылорда облысының қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2014 жылғы 10 қарашадағы № 756 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2014 жылғы 15 желтоқсандағы № 783 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 09 қаңтарда № 4836 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 19 мамырдағы № 461 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 19.05.2016 № 461 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қызылорда облысының қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2014 жылғы 10 қарашадағы № 756 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4790 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2014 жылғы 15 қарашада жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулының орыс тіліндегі тақырыбына өзгеріс енгізіліп, мемлекеттік тілдегі нұсқасы өзгеріссіз қалдырылсын;
аталған қаулының 1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қоса берілген "Қызылорда облысының қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Ережесі бекітілсін.";
аталған қаулымен бекітілген "Қызылорда облысының қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ереженің атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қызылорда облысының қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Ережесі".
2. "Қызылорда облысының қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары Н.Н. Годуноваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев

О внесении изменений в постановление акимата Кызылординской области от 10 ноября 2014 года № 756 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Управление финансов Кызылординской области"
Постановление Кызылординского областного акимата от 15 декабря 2014 года № 783. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 09 января 2015 года № 4836. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 19 мая 2016 года № 461
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 19.05.2016 № 461 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Кызылординской области от 10 ноября 2014 года № 756 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Управление финансов Кызылординской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4790, опубликовано 15 ноября 2014 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести") следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в следующей редакции:
"Об утверждении Положения государственного учреждения "Управление финансов Кызылординской области";
пункт 1 указанного постановления изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить прилагаемое Положение государственного учреждения "Управление финансов Кызылординской области".";
название положения о государственном учреждении "Управление финансов Кызылординской области", утвержденного указанным постановлением, изложить в следующей редакции:
"Положение государственного учреждения "Управление финансов Кызылординской области".
2. Государственному учреждению "Управление финансов Кызылординской области" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Годунову Н.Н.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев