"Қызылорда қаласының аумағында заңды тұлғалар мен кәсіпкерлік қызметпен айналысатын жеке тұлғалардан алынатын жер салығының базалық мөлшерлемесін бекіту туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2011 жылғы 14 маусымдағы № 43/5 шешіміне өзерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2014 жылғы 27 қарашадағы № 36/3 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 желтоқсанда № 4824 болып тіркелді
Ескерту. Күші жойылды Қызылорда қалалық мәслихатының 16.04.2015 № 42/6 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына сәйкес Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қызылорда қаласының аумағында заңды тұлғалар мен кәсіпкерлік қызметпен айналысатын жеке тұлғалардан алынатын жер салығының базалық мөлшерлемесін бекіту туралы" Қызылорда қаласы мәслихатының 2011 жылғы 14 маусымдағы № 43/5 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 10-1-182 нөмірімен тіркелген, "Ақмешіт ақшамы" 2011 жылғы 5 тамызындағы, "Ел тілегі" 2011 жылғы 5 тамызындағы газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2008 жыл 10 желтоқсандағы № 99-IV Кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
аталған шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.".
2. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қызылорда қалалық
мәслихатының кезектен тыс
ХХХVІ сессиясының төрағасы
Ш. ӘБДІРАХМАНОВ
Қызылорда қалалық
мәслихатының хатшысы
И. ҚҰТТЫҚОЖАЕВ
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Мемлекеттік
кірістер
комитеті Қызылорда облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер
департаментінің
Қызылорда қаласы бойынша
Мемлекеттік кірістер басқармасы"
Республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Қ. Искаков________________
"27" қараша 2014 жыл

О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 14 июня 2011 года № 43/5 "Об утверждении базовых ставок земельного налога с юридических лиц и физических лиц, занимающихся предпринимательской деятельностью на территории города Кызылорда
Решение Кызылординского городского маслихата от 27 ноября 2014 года № 36/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 24 декабря 2014 года № 4824
Сноска. Утратило силу решением Кызылординского городского маслихата от 16.04.2015 N 42/6.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городского маслихата от 14 июня 2011 года № 43/5 "Об утверждении базовых ставок земельного налога с юридических лиц и физических лиц, занимающихся предпринимательской деятельностью на территории города Кызылорда" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 10-1-182, опубликовано в газетах "Ақмешіт ақшамы" от 5 августа 2011 года и "Ел тілегі" от 5 августа 2011 года) внести следующие изменения:
преамбулу изложить в новой редакции:
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года № 99-IV "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
ХХХVІ сессии Кызылординского
городского маслихата
Ш. АБДРАХМАНОВ
Секретарь Кызылординского
городского маслихата
И. КУТТЫКОЖАЕВ
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Управление Государственных
доходов
по городу Кызылорда Департамента
Государственных доходов по
Кызылординской области Комитета
Государственных доходов
Министерства
финансов Республики Казахстан"
К. Искаков ___________
"27" ноября 2014 года