Арал ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік ұйымдарының мамандарына отын сатып алуға әлеуметтік көмек беру туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2014 жылғы 11 сәуірдегі N 153 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 30 сәуірде N 4649 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 қазандағы № 197 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 25.10.2018 № 197 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағы 15) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабының 5-тармағына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік әлеуметтік қамсыздандыру, спорт, мәдениет, білім берудің педагог кызметкерлеріне және ветеринария саласындағы мамандарға, оның ішінде ветеринариялық пункттердің мамандарына тұрғын үй-жайларды жылыту үшін отын сатып алуға бюджет қаражаты есебінен 4 (төрт) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде біржолғы ақшалай өтемақы түрінде әлеуметтік көмек берілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 05.11.2014 N 192 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап пайда болған қатынастарға таралады.
Арал аудандық мәслихатының
кезекті жиырма алтыншы
сессиясының төрағасы
Арал аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Ниязов
К. Данабай

О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Аральского района
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 11 апреля 2014 года N 153. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 апреля 2014 года за N 4649. Утратило силу решением Аральского районного маслихата Кызылординской области от 25 октября 2018 года № 197
Сноска. Утратило силу решением Аральского районного маслихата Кызылординской области от 25.10.2018 № 197 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить социальную помощь в виде единовременной денежной компенсации в размере 4 (четырех) месячных расчетных показателей за счет бюджетных средств на приобретение топлива для отопления жилых помещений специалистам государственных организаций социального обеспечения, спорта, культуры, педагогическим работникам образования и специалистам в области ветеринарии, в том числе специалистам ветеринарных пунктов, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Аральского районного маслихата Кызылординской области от 05.11.2014 N 192 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2014 года.
Председатель очередной
двадцать шестой сессии
Аральского районного
маслихата
Секретарь Аральского
районного маслихата
Ниязов С.
Данабай К.