"Тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 03 қарашадағы N 53 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 ақпандағы N 180 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 наурызда N 4613 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 қарашадағы № 237 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 12.11.2018 № 237 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Тұрғын үй қатынастары туралы" 1997 жылғы 16 сәуiрдегi Қазақстан Республикасының Заңдарына және "Тұрғын үй көмегiн көрсету Ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2009 жылғы 30 желтоқсандағы N 2314 Қаулысына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 03 қарашадағы кезектен тыс VІІІ сессиясының N 53 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4351 нөмірімен тіркелген, "Тұран Қазалы" газетінің 2012 жылғы 12 желтоқсанында жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған шешіммен бекітілген тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібіндегі 3-тармақ алынып тасталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазалы аудандық
мәслихатының кезектен тыс
XXVІІ сессиясының төрағасы
С. Ізбасов
Қазалы аудандық
мәслихатының хатшысы
Т. Бөріқұлақов

О внесении изменения в решение районного маслихата от 03 ноября 2012 года N 53 "Об определении размера и порядке оказания жилищной помощи"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 21 февраля 2014 года N 180. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 14 марта 2014 года за N 4613. Утратило силу решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12 ноября 2018 года № 237
Сноска. Утратило силу решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 12.11.2018 № 237 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях" и Постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года N 2314 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение внеочередной VІІІ сессии Казалинского районного маслихата от 03 ноября 2012 года N 53 "Об определении размера и порядке оказания жилищной помощи" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4351, опубликовано в газете "Тұран Қазалы" от 12 декабря 2012 года) следующее изменение:
в размере и порядке оказания жилищной помощи, утвержденных указанным решением исключить пункт 3.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
XХVІІ сессии Казалинского
районного маслихата
С. Избасов
Секретарь Казалинского
районного маслихата
Т. Боркулаков