"Сарыкөл ауылдық округi аумағында шектеу iс шараларын енгiзе отырып, карантин аймағының ветеринарлық режимiн белгiлеу туралы" Сарыкөл ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 12 мамырдағы № 2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы Сарыкөл ауылдық округi әкiмiнiң 2014 жылғы 24 желтоқсандағы N 12 шешiмi. Қызылорда облысының Әдiлет департаментiнде 2015 жылғы 26 қаңтарда N 4855 болып тiркелдi
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, «Ветеринария туралы» Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7 тармағына сәйкес Сарыкөл ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «Сарыкөл ауылдық округі аумағында шектеу іс шараларын енгізе отырып, карантин аймағының ветеринарлық режимін белгілеу туралы» Сарыкөл ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 12 мамырдағы № 2 шешіміне (нормативтiк құқықтық актiлерiнiң мемлекеттiк тiркеу Тiзiлiмiнде N 4688 болып тiркелген, 2014 жылғы 30 мамырда "Тұран-Қазалы" газетiнде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Сарыкөл ауылдық округiнің Абай ауылы, "Құланбай" және "Кене" учаскелері аумағында ұсақ малдар арасында сарып ауруының анықталуына байланысты шектеу iс-шаралары белгіленсін.».
Шешімнің тақырыбы мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
«Сарыкөл ауылдық округі аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы».
2. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау "Сарыкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің бас маманы С.Қасымовқа жүктелсін.
3. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Сарыкөл ауылдық округінің әкімі
Ә. Дидаров
КЕЛIСIЛДI:
" Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлiгi
Ветеринариялық бақылау
және қадағалау комитетiнiң
Қазалы аудандық аумақтық
инспекциясы" мемлекеттiк
мекемесiнiң басшысы
міндетін уақытша атқарушы
_____________ Н.Наурызбаев
"24" желтоқсан 2014 жыл

О внесении изменений в решение акима сельского округа Сарыколь от 12 мая 2014 года № 2 "Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий на территории Сарыкольского сельского округа"
Решение акима сельского округа Сарыколь Казалинского района Кызылординской области от 24 декабря 2014 года N 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 января 2015 года N 4855
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом от 10 июля 2002 года Республики Казахстан "О ветеринарии" аким сельского округа Сарыколь РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима сельского округа Сарыколь от 12 мая 2014 года № 2 «Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий на территории Сарыкольского сельского округа» (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов № 4688, опубликовано в газете "Тұран Қазалы" от 30 мая 2014 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей новой редакции:
«1. Установить ограничительные мероприятия в связи с возникновением заболевания бруцеллеза среди мелкого рогатого скота на территории села Абая, участках "Куланбай" и "Кене" сельского округа Сарыколь.».
заголовок решения изложить в следующей новой редакции:
«Об установлении ограничительных мероприятий на территории Сарыкольского сельского округа».
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на главного специалиста государственного учреждения «аппарата акима сельского округа Сарыколь» Касымову С.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Сарыколь
А. Дидаров
СОГЛАСОВАНО:
Временно исполняющии обязянности
руководителя государственной
учреждения "Казалинская
районная территориальная
инспекция Комитета
ветеринарного контроля
и надзора Министерства
сельского хозяйства
Республики Казахстан"
_____________ Н.Наурызбаев
"24" декабрь 2014 года