2014 жылға арналған Жаңақорған ауданының аумағында тұратын нысаналы топтарға жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 31 қаңтардағы N 537 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 21 ақпанда N 4598 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2-тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5-бабының 2-тармағына сәйкес Жаңақорған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2014 жылға арналған Жаңақорған ауданының аумағында тұратын, халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Ибрагимовке жүктелсін.
3. Қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданының әкімі
С.Тауипбаев
Жаңақорған ауданы әкiмдiгiнiң
2014 жылғы "31" қаңтардағы
N 537 қаулысына қосымша
2014 жылға арналған Жаңақорған ауданының аумағында тұратын нысаналы топтарға жататын тұлғалардың қосымша тізбесі
1. 21 жастан 29 жасқа дейінгі жастар.
2. 50 жастан асқан жұмыссыз тұлғалар.
3. Отбасында бірде-бір жұмыс істемейтін тұлғалар.
4. Бір жылдан ұзақ уақыт жұмыс істемейтін тұлғалар.
5. Техникалық және кәсіби білім беру орындарының түлектері.

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам, проживающих на территории Жанакорганского района на 2014 год
Постановление акимата Жанакорганского района Кызылординской области от 31 января 2014 года N 537. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 21 февраля 2014 года N 4598. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлений и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Жанакорганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам, проживающих на территории Жанакорганского района на 2014 год, согласно приложению к данному постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Ибрагимова А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Жанакорганского района
С. Тауипбаев
Приложение к постановлению
акимата Жанакорганского района
от "31" января 2014 года N 537
Дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам проживающих на территории Жанакорганского района на 2014 год
1. Молодежь в возрасте от 21 до 29 лет.
2. Безработные лица старше 50 лет.
3. Лица из семей, где нет ни одного работника.
4. Лица, длительно время более одного года не работающие.
5. Выпускники учебных заведений технического и профессионального образования.